Mass Effect 3 DLC's

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

ruzi.jiri
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mass Effect 3 DLC's

Příspěvekod ruzi.jiri » 13 říj 2016 17:44

Blíží se vydání čtvrtého dílu, tak jsem si chtěl oživit celou trilogii, Mass Effect jsem hrál chviličku po jeho vydání a teď koukám že na něj vyšlo plno příběhově zajímavých (alespoň dle popisku) DLC-ček, zprvu jsem nechápal jak je koupit, pak jsem našel na originu Bioware měnu.. spočítal jsem si kolik bych zaplatil za všechna DLC (jen příběhová, zbraně a skiny jsem nezapočítal) a byl jsem v šoku... opravdu 50 euro ??? Samotná hra se dá sehnat za 200 kč a DLC-čka za cca 1300 kč ??? Takže se chci zeptat jestli není nějaká jiná možnost jak DLC získat či koupit někde levněji. Prosím předem - neposílejte mi warez.

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mass Effect 3 DLC's

Příspěvekod Žbeky » 13 říj 2016 18:02

Sehnat nekde levnej tu menu. Bohuzel jinde, nez primo u bioware ta DLC nesezenes.

Kazdopadne kdybys mel vsechny ozelet, kup aspon the citadel. Jestli jsi hral ME od jednicky a mas k partakum nejaky vztah, je to jedno z nejlepsich DLC, co znam.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
socirel
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3334
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mass Effect 3 DLC's

Příspěvekod socirel » 13 říj 2016 18:48

Hold politika EA, dlc máš v podstatě prémiový obsah, tak plať. Mohli to dát alespon do Trilogy edice, ale bohužel.

ruzi.jiri
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mass Effect 3 DLC's

Příspěvekod ruzi.jiri » 13 říj 2016 22:23

Bastardi..... za tu dobu co je hra venku už to mohlo být levnější... si museli vymyslet něco extra nějaký bioware body... hra 200 kč jedno DLC 300 kč, uplně jsem z toho přestal mít chut si to znovu zahrát...

Dodatečně přidáno po 33 minutách 14 vteřinách:
HA !!! :D tak jsem zjistil že DLC jsou i na MS 2 tak jsem si to musel vypočítat (DLC se vším všudy) a dohromady to vyjde na 105 éček neboli 2837 kč :) ( bez nepříběhových DLCček - zbraně a skiny - by to vyšlo jen cca o 15 euro levněji takže tím bych si moc nepřilepšil) tak tohle mi tu hru pohřbilo hodně hodně hluboko, zkusím se podívat zas až za 10 let.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti