Nejde Obnovení systému

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nejde Obnovení systému

Příspěvekod halancik » 01 pro 2005 19:01

Ahoj,mám Win XP a nejde mi funkce Obnovení systému-sice to jako obnovuje ale po najetí systému to napíše-"Váš počítač nemohl být obnoven k datu...".Důvod to žádný nepíše ale jde o to že i restartování pomocí tlačítka v nab. Start je nějáké divné protože to trvá strašně dlouho-zasekne se to na "Vypínání..." a cca 3 minuty to visí,a teprve potom se to restartuje.Zkoušel jsem více bodů obnovení a je to všechno stejné.Nevíte co s tím může být?

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 01 pro 2005 19:13

Měl jsem úplně stejný problém,pokud jsem chtěl obnovit systém k jakému koli datu vybranému pomocí windows. Vyřešil jsem to tím že jsem si sám napevno stanovil datum obnovy a pak už to šlo od toho data normálně

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod halancik » 02 pro 2005 12:30

To ale nevysvětluje proč to najednou tak dlouho trvá při restartování a dokonce i při vypínání.Může to být někde v registrech?-před tím než to začlo jsem je čistil pomocí CCleaner,ale když se vyskytli tyhle problémy tak jsem všechny položky obnovil ze zálohy ale stejně nic.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 02 pro 2005 18:34

Když jsi posledně mazal zbytky programů, nebo měl problém s grafikou, neměl jsi vypnutý bod obnovení? Obyčejně se při něm všechny bývalé body vymažou. Potom, v tom kalendáříku, nemáš žádné datum silně vyznačené a komp se nemá k čemu vracet. :o

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod halancik » 02 pro 2005 18:46

Vypnutý to nebylo ty body tam jsou a jak jsem psal tak to normálně začne obnovovat ale po restartu a následným znovunajetí systému to napíše že počítač nemohl být obnoven a že v počítači nebyly provedeny žádné změny.Dnes jsem zkusil udělat další bod (ve 14:00) a po půl hodině jsem to zkusil a šlo to :D ,což ovšem nevysvětluje to zamrznutí na "Vypínání...",už se to trochu zlepšilo ale pořád to není ono.Napadlo mě jestli to není někde nastavitelné-to jak dlouho to čeká než se vypne,nebo je to "spontání"?Jinak jestli to připomenutí mých předešlích "problémů" mělo být tak trochu poukázání na to že jsem počítačový katastrofman tak uznávám :cry: :cry: :cry: .

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 02 pro 2005 18:59

Neboj, to jsem jen psal, aby sis ty problémy připoměl a i někdo jiný, kdo by to chtěl řešit, třeba našel souvislost. . Ale k tomu bodu, mně se to taky stávalo, že se systém odmítl vrátit. On se totiž nejlépe vrací tam, kde bylo něco instalováno, a kde byl trochu hrubší zásah do systému. Jinak se mu nechce, nebo spíše porovná obsah tehdy a dnes a odmítne se obnovit. Taky mě to občas vytáčelo :evil: :evil: K tomu vypínání - jestli ti běží hodně programů i na pozadí, jejich ukládání trvá déle - jednou mě takhle rozčilovala nějaká aktualizace Win - vždy při vypínání se chtěla nainstalovat, komp ztuhl na pět minut a stejně se nenainstalovala. Pak jsem ji stáhl ručně a nainstaloval a přestalo to. Ale může tam být více příčin - třeba i nějaké neregulérní ukončování nějakého programu???

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod halancik » 02 pro 2005 19:07

Tak to nevím já jsem ten den nic nepřidával-snad jen takovou blbost na organizaci elektr. vizitek kterou jsem stejnak dneska smazal.Ale je mi právě divné že to začlo tak zničeho nic,to ostatní ("Ukládání nastavení" a "Odhlašování") je v pohodě.Na to aby to ovlivňoval nějakej program už je v té chvíli pozdě ne?

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 02 pro 2005 20:33

V práci mám na jednom kompu ještě Win 98 a na něm program pro přípravu cnc programů - vytvořený kdysi na 95ky - po smrti tvůrce bohužel neexistuje žádny update. V těch 98čkách se musí vypnout extra ručně, protože jinak se počítač sekne a musí vypnout resetem. Nepomáhá žádné nastavení kompatibility - prostě nic. Píši to jako příklad taky takového tuhnutí při vypínání - prostě než vypneš komp, zkus v taskmanageru ukončit některé nesystémové programy a potom třeba uvidíš jestli to některý z nich zdržuje.
Naposledy upravil(a) mijaja dne 09 pro 2005 20:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod halancik » 03 pro 2005 13:23

Zapoměl jsem říct že se to zlepšilo po odinstalování avastu,mám i Nod (trial) a pokaždém spuštění počítače jsem vypnul rezidentní ochranu ale stejně to něco (sys.prostředky) bralo takže teď je to docela dobrý.Taky mi to poslední dobou dělalo chybu že se objevovalo varování Winu -"Váš počítač může být ohrožen..." jako že nemám zaplý žádný antivirus i když běžel nod i avast,ale hned to zmizlo.Takže je doopravdy na prd mít dva antiviry,i když vypnete štít jednoho z nich.Takže to tak nechám a dál se tím nebudu zaobírat,jen jsem se chtěl ještě zeptat který je podle vás nejlepší program na čištění registrů-ten CCleaner je dobrý ale přeci jen to není ono,mám jěště Easycleaner ale oba mi vždy něco smažou špatně protože potom když chci pustit H-brouczek tak se objeví začátek jeho odinstalace a až po chvíli se spustí program a žádná odinstalace se nekoná,nic jsem ale neobjevil v tom výpisu který to udělá než to smaže a když jsem viděl něco na téma H-brouczek tak jsem to nechal ale stejně to potom tu chybu udělalo.Děkuju za tipy.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 03 pro 2005 13:46

Každý má svůj oblíbený program, moje, kterým 100% věřím jsou CCleaner, který máš i ty, potom RegCleaner a konečně BeClean. Všechny tři jsou v češtině, a když jeden něco přehlédne, druhý nebo třetí to najde. :D :D :D

Uživatelský avatar
halancik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod halancik » 03 pro 2005 14:36

Dík ten RegCleaner je dobrý.

Padnik
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde Obnovení systému

Příspěvekod Padnik » 02 led 2015 23:54

Jak mám napevno stanovit datum obnovy?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnovení smazaných dat
    od stadli » 16 říj 2023 19:24 » v Problémy s hardwarem
    1
    1258
    od newwes Zobrazit poslední příspěvek
    17 říj 2023 09:15
  • Obnoveni ztracenych fotek z telefonu pri kopirovani do pc
    od Dizzy66 » 21 led 2024 17:08 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1238
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:12
  • Obnovení facebook profilu-jiné jméno
    od freestyy23 » 08 lis 2023 21:04 » v Vše ostatní (inet)
    6
    5600
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 lis 2023 00:48
  • Pomoc s přidáním nového operačního systému
    od Qinter » 07 říj 2023 15:02 » v LiNuX a ostatní alternativní OS
    6
    6119
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    20 úno 2024 13:54

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů