Notebook převážně na filmy.
Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
WinDroid
- Level 6.5

- Příspěvky: 4213
- Registrován: 25 srp 2014 15:57
- Bydliště: Plzeň
Re: Notebook převážně na filmy.
Když je hlavní požadavek velký displej a chce na tom koukat na filmy, tak asi nebude kupovat Mac s 13" displejem...
-
meda2016
- Level 4

- Příspěvky: 1180
- Registrován: 04 kvě 2022 06:29
Re: Notebook převážně na filmy.
@DaveMove mlčí. Buď už věc dořešil nebo ztratil o zdejší rady zájem.
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55319
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 8 Odpovědi
- 21064 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od cejny
-
- 6 Odpovědi
- 15100 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
-
- 1 Odpovědi
- 13397 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Gerete
-
- 7 Odpovědi
- 13362 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od vanuch
-
- 14 Odpovědi
- 179839 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od mmmartin
