K naší řádně vyvinuté nordické robotici hledáme do skupiny parťačku korejského profilu a modiglianovské šíje.
Jinak úterní pařba opět od 20:30.
BOCW + MW III, loadouty dle dohody - nejspíše, pro změnu, nějaké poloautomatické práskačky (MR) na větších mapách.
A pak něco nehlučného s ohledem na pozdější hodiny?
Hrál jsem teď chvíli s lukem:
a je to možná ještě zábavnější, než s kuší.
Ale poctivá ruční práce je poctivá ruční práce!
Mám takové tušení, že to bude zítra řádná zabíjačka...
