Nové komponenty
Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
Alferi
- Level 4

- Příspěvky: 1306
- Registrován: 17 dub 2020 21:05
Re: Nové komponenty
To není nic na vyhození. Dal bych tam silnější procesor z 12. generace a s 5060Ti to myslím pojede dobře. Intel jsem tedy v poslední době neměl, tak snad to ještě posoudí někdo s vlastní zkušeností.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 54 Odpovědi
- 609173 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od šulda
-
- 3 Odpovědi
- 14163 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Alferi
-
- 10 Odpovědi
- 4781 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
-
- 6 Odpovědi
- 4594 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
-
- 14 Odpovědi
- 16662 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od zephyrrr
