Okno v levém dolním rohu

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Příspěvky: 9708
Registrován: 31 srp 2004 17:25
Bydliště: Praha

Okno v levém dolním rohu

Příspěvek od mmmartin »

Při prvním a každém následujícím načtení (F5) kterékoliv stránky z PC- Help se při doscrollování na dolní okraj objeví okno - viz příloha.
p.jpg
Dělá to nezávisle na prohlížeči - Firefox, Edge, Opera One a pouze na PC- Help.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3416
Registrován: 24 říj 2008 19:50

Re: Okno v levém dolním rohu

Příspěvek od atari »

Mně se to okno neobjevuje.
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Příspěvky: 9708
Registrován: 31 srp 2004 17:25
Bydliště: Praha

Re: Okno v levém dolním rohu

Příspěvek od mmmartin »

Mně už taky ne. Zřejmě ho to přestalo bavit.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • WhatsApp na Windows - chodil, ale teď mám jen černé okno
    od Minapark » » v Vše ostatní (sw)
    7 Odpovědi
    23919 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Tint

Zpět na „PC-HELP - připomínky k fóru“