Při prvním a každém následujícím načtení (F5) kterékoliv stránky z PC- Help se při doscrollování na dolní okraj objeví okno - viz příloha.
Dělá to nezávisle na prohlížeči - Firefox, Edge, Opera One a pouze na PC- Help.
Okno v levém dolním rohu
Moderátoři: Ltb, Mods_senior
-
mmmartin
- Moderátor
- Příspěvky: 9708
- Registrován: 31 srp 2004 17:25
- Bydliště: Praha
Okno v levém dolním rohu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11
-
atari
- Level 6

- Příspěvky: 3416
- Registrován: 24 říj 2008 19:50
Re: Okno v levém dolním rohu
Mně se to okno neobjevuje.
-
mmmartin
- Moderátor
- Příspěvky: 9708
- Registrován: 31 srp 2004 17:25
- Bydliště: Praha
Re: Okno v levém dolním rohu
Mně už taky ne. Zřejmě ho to přestalo bavit.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7 Odpovědi
- 23919 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Tint
