Nejde ukončit systém, nereagují programy

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Odpovědět
Kroko
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: 25 bře 2012 13:15

Nejde ukončit systém, nereagují programy

Příspěvek od Kroko »

Čaute,
chtěl bych se vás zeptat, co může způsobovat problém že mi nereagují porgramy a nelze vypnout systém. Stává se mi to když dohraju BF3 vypnu ho, ale v programech ho mám stále jako běžící. Chci vypnou pc a najednou se jakoby laGne. Když chci dát ctrl+alt+del tak mi to naskočí ale když to udělám podruhé je tam jen černá obrazovka. Ale jak jsem volal s kámošem, skype pořád fungoval.
guest

Re: Nejde ukončit systém, nereagují programy

Příspěvek od guest »

Nejspíš musíš počkat až se ten program ukončí a potom vypínat PC. Ono to ukončení chvíli trvá.
Kroko
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: 25 bře 2012 13:15

Re: Nejde ukončit systém, nereagují programy

Příspěvek od Kroko »

No posledně co jsem čekal na ukončení programu mi to napsalo něco jako System windows nereaguje, vypnete jej pomoci přidržení tlačítka pro zapnutí pc
guest

Re: Nejde ukončit systém, nereagují programy

Příspěvek od guest »

Tak toto se mi také občas stane a jak to opravit nevím. Preventivně takový problémový program vypínám přes Správce úloh a je klid.
Uživatelský avatar
Pic
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: 05 zář 2006 13:13
Bydliště: Východní Čechy

Re: Nejde ukončit systém, nereagují programy

Příspěvek od Pic »

Je dobré občas udělat v PC úklid, třeba programem Ccleaner a to i registry (povolit jejich zálohu). Spustit kontrolu disku s opravou případných chyb. Potom třeba i defragmentaci disku. Zbavit se různých toolbarů - odinstalovat je. Při startu spouštět programy, které často potřebuješ a ostatní až podle potřeby. Samozřejmá je kontrola antivirovým programem. Pokud problém stále trvá, vlož log z programu HijackThis do stejnojmenné sekce a požádej o pomoc. Návod najdeš v uvedené sekci. Zkušení virobijci poradí, jak případnou veteš z PC odstranit.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Logitech G Saitek Pro Flight Yoke Pro System
    od peta501 » » v P: Hardware
    0 Odpovědi
    8065 Zobrazení
    Poslední příspěvek od peta501
  • Zaplatil jsem 2799 Kč za Windows 11 Pro – systém není aktivovaný, klíč jsem nedostal
    od MoA285 » » v Reklamace a zákony
    15 Odpovědi
    40314 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MoA285

Zpět na „Windows 11, 10, 8...“