zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Zamčeno
VaiDex
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: 26 dub 2012 16:47

zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od VaiDex »

Zdravím,
Jaké máte zkušenosti s 24print.cz ??? Přečetl jsem si několik fór a někdo chválí a někdo naopak ne… Spíše mi to přijde jako konkurenční boj! Mám v plánu tisk letáku v nákladu 5 - 10 tisíc a ceny více jak luxusní. Pokud by někdo měl konkrétní zkušenosti, tak sem s tím. Třeba na webu jsem se nedočetl jakou technologií tisknou vizitky a na infolinku 800 jsem se nedovolal a přes to, že automat mi říkal, že se semnou spojí operátor každou vteřinu.
guest

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od guest »

Zkušenost nemám, ale bylo by pro mne varováním že nefunguje informační systém. Trochu mi to připomíná jínou firmu která mi pravidelně nabízí tisk vizitek za pakatel, ale cenu poštovného jsem nikde nenašel a ani mi ji přes opakovaný dotaz nesdělili.
VaiDex
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: 26 dub 2012 16:47

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od VaiDex »

Na 99,9% myslíš Vistaprint.cz - do nich bych nešel… Čtu o nich pouze záporně a nevěřil bych jim ani slovo… Už jen to, že spamují a když už do něčeho investují, tak pouze do PPC reklam. Ale to hlavní je, že jejich záměr je dostat z Vás peníze za každou cenu. U 24print mě láká cena a někdo je chválí, ale otázka je zda se firma na fórech nechválí sama… Je rozdíl dát za letáky 1tis anebo 3tis a tak uvažuju o 24print  myslel jsem, že tady narazím na človíčka který má zkušenost se zmiňovanou firmou. Tak nebo tak se tam chci jéct podívat osobně.
guest

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od guest »

Ano myslím Vistaprint.cz . Ta osobní návštěva je dobré řešení.
Marek
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2012 10:05

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od Marek »

Zdravím,

pokud jde o tisk letáků, jsou obecně dvě možnosti - využít služeb, které archy sdružují a počítat s případnými omezeními (např. časovými), ale získat lepší cenu. Nebo můžete kontaktovat tiskárnu, která vám letáky vytiskne samostatně a v zásadě okamžitě. Za vyšší cenu pak záskáte lepší péči, výběr papírů, kontrolu barev a hlavně termín. Jde o to, co preferujete - termín nebo cenu. Obě zmíněné služby jsou prvním případem. Tím druhým je například naše služba http://www.printprices.cz - pro pořádek dodávám, že jsme provozovateli.
Pepe788
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 čer 2013 13:36

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od Pepe788 »

Zdravím, já mám velice dobrou zkušenost s firmou powerprint. Vše bylo vyrobeno do druhého dne a bez problémů. Objednávka se dá poslat online na www.poster24.cz
guest

Re: zkušenosti s 24print.cz - tisk letáku - ofset

Příspěvek od guest »

Pepe788 toto je rok staré téma!
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Tisk sloupců vedle sebe na A4 - Excel
    od atari » » v Kancelářské balíky
    5 Odpovědi
    5692 Zobrazení
    Poslední příspěvek od atari
  • Jakou laserovou tiskárnu pro domácí tisk
    od Miranda6 » » v Vše ostatní (hw)
    9 Odpovědi
    6102 Zobrazení
    Poslední příspěvek od zeus
  • Ryzen 9800x3d, Zkušenosti s Ram
    od Acey » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0 Odpovědi
    4240 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Acey

Zpět na „Web-tipy a vaše weby“