Dobrý den,
četl jsen teď článek o péči o notebook, kde se psalo, že by neměl být dlouhodobě na posteli apod. Já ho na posteli používám, ale mám pod ním ještě kufr (určený pro přenos,alezároiveň je tím nb výš,takže je to lepší..)
Tak nevím,jestli mu to taky nevadí a nezahřívá se...? Materiál kufru nevím
Notebook na posteli – nevadí mu to? Nepřehřeje se?…*
Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior
Notebook na posteli – nevadí mu to? Nepřehřeje se?…*
Naposledy upravil(a) Myloš dne 28 bře 2009 01:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upřesnění nadpisu
Důvod: Upřesnění nadpisu
Re: Notebook na posteli
No spíše jde asi o zvýšenou prašnost, pokud se nerozhodneš, že ho zachumláš do peřin, aby mu nebyla zima 
Re: Notebook na posteli
Notebook by mel lezet na tvrde rovne podlozce, aby mohlo byt dobre odvadeno produkovane teplo. V opacnem pripade se muze notasek prehrat a z techto duvodu vypnout (pojistka proti poskozeni komponent). Pokud je notebook prehrivan, ma to nedobry vliv na vydrz baterie (ventilatory stale bezi..) a v dusledku i na celkovou zivotnost komponent v notasku.
Re: Notebook na posteli
mozes dat ten link na ten clanok "pece o notebook" alebo cislo casaku kde si to cital ? dikes
- memphisto
- Guru Level 13

- Příspěvky: 21113
- Registrován: 10 zář 2006 17:07
- Bydliště: Zlín - České Budějovice
Re: Notebook na posteli
to, že by neměl být book v posteli je kvůli tomu, že se z peřin práší a hlavně, pokud ho do ní zaboříš, tak se nemůže odvodem vzduchu chladit. pokud ho máš na pevné podložce, tak bych neviděl problém s tím přehříváním, ale "jen" s tím prachem 
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji
Re: Notebook na posteli
Menphisto má pravdu. Ja občas kukám filmy v posteli a notas mám na velkej knihe ako podložku. Dobre sa odvetráva a nie je (1film cca 1,5-2h) horúci ani po dlhšom pozeraní.
samael.35
-
guest
Re: Notebook na posteli – nevadí mu to? Nepřehřeje se?…*
To ku6in, ty jsi vůbec šikula - toto téma je 3,5 roku staré.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek




