Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi

Příspěvekod Jan Pašek » 01 srp 2008 10:01

Ltb musím tě pochválit co 14 dnů se do fóra vrací nějaká ta funkce o kterou jsme přišli převodem do PHP3 modu. Přezto mám jeden dotaz ve starém fóru bylo možno odkazovat se přímo na konkrétní přízpěvek v diskusi. Přízpěvky byli jakoby číslované a když si na to čísilko kliknul vyjel na tebe link na konkrétní přízpěvek. Dočkáme se také navrácení této vychytávky?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi

Příspěvekod Ltb » 01 srp 2008 11:03

Ahoj Honzo,
díky ti za pochvalu, určitě potěší! Myslím si, že sečteme-li klady a zápory přechodu na phpbb3, dostali jsme se už výrazně do kladných čísel...ale zpět k tvému dotazu.

Na podobný MOD pro phpbb3 jsem zatím nenarazil, nicméně je možné řešit poměrně snadno, viz. ukázka níže.

1) kliknout na ikonku požadovaného příspěvku
link_1.gif

2) zkopírovat link pro další použití
link_2.gif
link_2.gif (11.64 KiB) Zobrazeno 1346 x


Výsledný link by pak byl tady: viewtopic.php?p=182060#p182060

Vím, původní MOD byl snazší, ale tohle se mu hodně blíží. Mohu slíbit, že pokud na nějakou podobnou fci narazím, vrátíme ji sem (zkusím mrknout).

Zdraví

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi  Vyřešeno

Příspěvekod Jan Pašek » 01 srp 2008 16:56

Dík za odpověď.
Zároveň další otázečka nemáme někde návodíky jak pracovat s fórem že bys to tam celé přesunul. (Zřejmě se na mě již začínají projevovat některé pracovní deformace viz já a návody takže soráč pokud buzeruju.)
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi

Příspěvekod Ltb » 05 srp 2008 17:17

Ahoj Honzo,
zatím návody nejsou na 1 místě, k nalezení jsou ve FAQ, potom pokud se funkcionalita týká nového MODu, tak v PC-HELP Novinky a nebo pokud se na funkcionalitu už někdo ptal, tak v "Připomínky k fóru". Jak už to v počítačové "branži" bývá, pokud není něco na 1 místě, není to příliš ideální a proto chystáme zlepšení - do budoucna se pokusíme připravit jednoduchý návod pro efektivní používání fóra a jeho nejdůležitějších částí. Nebude to hned, ale bylo by to vhodné a určitě něco takového zpracujeme.

Díky, zdraví

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odkaz na konkrétní přízpěvek v diskusi

Příspěvekod Jan Pašek » 05 srp 2008 18:14

Jak sem psal jinde zas sem o něco chytřejší a znovu dík za odpověď.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů