Mám problém, s kamarádem jsme si koupili gta EFLC, ale když se chci připojit na něj nebo on na mě. Tak to vypíše unable to connect game session. Zkoušel jsem to spustit jako správce ale nezabralo to. :( Prosím vás takové ty keci jakože je to stará hra a proč si nekoupím něco novějšího si nechte pro sebe děkuji :) Pokud víte někdo co s tím prosím napište, předem děkuji za odpovědi.
Naposledy upravil(a) Somi Gangster dne 20 črc 2017 19:17, celkem upraveno 3 x.
A co takove ty kecy (ypsilon) ze kazde anglicke slovo jsi napsal nejen spatne, ale dvakrat a jinak ? Unable to connect game session. To je takovy problem to napsat spravne ?
Vime co s tim - nevime - musis prozradit neco co ma nejakou informacni hodnotu. Jake pouzivas internetove pripojeni, jake sitove prvky (firewall, switch, router), zda mas verejnou IP adresu nebo jsi za NAT. Mas na PC kde hru spoustis instalovan softwarovy firewall a pokud ano, ma hra povolene vsechny porty ?
petr22 píše:A co takove ty kecy (ypsilon) ze kazde anglicke slovo jsi napsal nejen spatne, ale dvakrat a jinak ? Unable to connect game session. To je takovy problem to napsat spravne ?
Vime co s tim - nevime - musis prozradit neco co ma nejakou informacni hodnotu. Jake pouzivas internetove pripojeni, jake sitove prvky (firewall, switch, router), zda mas verejnou IP adresu nebo jsi za NAT. Mas na PC kde hru spoustis instalovan softwarovy firewall a pokud ano, ma hra povolene vsechny porty ?
Každé anglické slovo jsem možná napsal špatně, ale ty jsi napsal každé ČESKÉ slovo špatně. Takže mě nekritizuj kvůli angličtině. Když ty sám neumíš ani česky :)
Dodatečně přidáno po 4 minutách 15 vteřinách: Porty jsem žádné nepovoloval, protože ani nevím jaké. Firewal? S tím nemám žádný problém protože, všechny ostatní hry mi jdou normálně. A v gta mohu naprosto normálně hrát na jakémkoli serveru. Akorát když založím hru, nebo můj kamarád ji založí tak se na sebe nepřipojíme.
Jak již bylo zmíněno, je důležité vědět, zda máte krabicovou či Steam verzi. A také, jakou verzi Windows máte? Pokud máte krabicové, tak jednoznačně nainstalujte poslední patch, který odstraňuje RGSC. Osobně vlastním pouze krabicovou verzi, takže nemůžu říct, jestli je poslední patch integrován v Steam verzi, ale budu předpokládat, že ano. Kámenem úrazu bude dle mě Games for Windows LIVE, dnes již prakticky mrtvá platforma s ukončeným vývojem. Doporučoval bych zkusit nainstalovat toto: http://gtaforums.com/topic/388658-relgtaiv-xliveless, mohlo by to vyřešit daný problém. Tato drobná úprava by měla odstranit GFWL.
Pro steam verzi vyšel taktéž poslední patch (Patch 8 - vydaný 28.11.2016), který odstraňuje nutnost přihlašování do GFWL (před každou hrou), ale multiplayer servery stále jedou na MS Live infrastruktuře, takže nejprve musíte mít spárovaný váš GFWL (resp. MS účet) se Social Clubem. Před zapnutím hry již potvrzujete pouze přihlášení k Social Clubu.
Mám Steam verzi a češtinu jsem řešil protože on řešil mojí angličtinu a sám píše bez diakritiky. GFWL je opravdu strašný problém kamarádovi to furt píše že má rodinné nastavení.
Dodatečně přidáno po 4 minutách : Teď jsem přišel na to že mám dost velkou chybu v názvu ale nevím jak to opravit nikde tady nevidím EDIT XD
Psaní bez diakritiky ale není chyba . Navíc tam máš spoustu míst, kde ti chybí čárka a přitom by tam správně být měla. A ke všemu píšeš hovorově. Že máš velkou(é) chybu(y) v nadpisu? Na to jsi přišel opravdu brzy . Edituješ to tou "tužkou" v příspěvku vpravo nahoře. Ale myslím si, že tu nechodí žádní univerzitní korektoři, aby tu kontrolovali, jestli tu náhodou někdo neporušuje pravidla českého pravopisu, vždyť si jen trochu rýpnul, protože ten špatně napsaný název je opravdu nepřehlédnutelný... Každý tady píšeme s chybami, ale nechodíme tu pro to, abychom je u každého hledali... Sem tam to u některých musíš opravdu chvíli přelouskávat, abys poznal, co že to chtěl vlastně říct, tak se dá najevo, aby to laskavě příště napsal víc česky, ale tady to určitě není ten případ . Dodatečně přidáno po 2 minutách 48 vteřinách: A na Steamu to musí být určitě taky aktuální verze. Kdyby tomu tak nebylo, tak by to ztama ani nikdo nekupoval. Navíc, pokud vím, tak když Steam najde dostupný update, tak ta hra by neměla jít myslím už ani spustit, dokud si ho nenecháš nainstalovat. Takže si ho nech najít a aktualizuj si hru, aby ti zmizl ten GFWL, přes který to už ani nefunguje a musíš mít hru aktuální, když chceš hrát online.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent
Somi Gangster píše:GFWL je opravdu strašný problém kamarádovi to furt píše že má rodinné nastavení.
Tento problém se dá velmi jednoduše vyřešit potvrzením věku na XBOX stránkách, ale to by sis prvně musel přečíst ten článek na mém blogu na který jsem posílal odkaz. Všechno je tam přehledně vysvětleno.
Mě multipayer funguje korektně na poslední dostupné verzi na Steamu a multiplayer se stále kupodivu hraje.
CPU: Intel Core i5-9600K, GPU: MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G, RAM: GIGABYTE AORUS RGB 16GB (2x8GB) DDR4 @ 3700 CL18, MB: GIGABYTE Z390 I AORUS PRO WIFI, SSD: WD Blue 1TB, 500GB a Samsung SSD 970 EVO PLUS 240GB PSU: Fortron HYPER M 600 - 600W, Case: NZXT Manta White, Cooling: NZXT Kraken X63, 2x140mm
Somi Gangster píše:GFWL je opravdu strašný problém kamarádovi to furt píše že má rodinné nastavení.
Tento problém se dá velmi jednoduše vyřešit potvrzením věku na XBOX stránkách, ale to by sis prvně musel přečíst ten článek na mém blogu na který jsem posílal odkaz. Všechno je tam přehledně vysvětleno.
Mě multipayer funguje korektně na poslední dostupné verzi na Steamu a multiplayer se stále kupodivu hraje.
Ok dík. Já to nečetl páč to bylo moc dlouhý na mě.
ahoj,
o2 nabizi 5g internet na doma - poskytnou ti simku a modem to chapu
potom k mobilnímu tarifu kde mám neomezené data je možnost tzn. O2 connect
kdy ti k tomu tarifu pošlou druhou simku , kterou si šupneš jak oni pišou do...
Poslední příspěvek
S tím máš pravdu, ještě jsem zapomněl. Při aktivaci o2 connect automaticky převádí na nový tarif a nikdo Vám to neřekne. Měl jsem Neo + stříbrný a hned dali Neo stříbrný za víc peněz (ale prý převedou všechny časem). To samé když se aktivuje Oneplay.