The Black Screen Of Death

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Odpovědět
ErrorOkna
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2017 18:21

The Black Screen Of Death

Příspěvek od ErrorOkna »

Dobry den,
Snazim se to shrnout takze: Bez jakychkoliv problemu jsem pres msconfig zapl bootovani v safe modu a po restartu jen cerna obrazovka bez kursoru. Ale beep code zaznel. Ani externi ani interni grafika nic. Je celkem hezke jak dava MS do Oken funkce ktere dokazou naprosto zrusit PC. Windows 10 64bit, legalni kopie dodavana s PC.
Dekuji jestli mate nejake rady :|
Luking
Level 2
Level 2
Příspěvky: 230
Registrován: 11 dub 2017 15:11

Re: The Black Screen Of Death

Příspěvek od Luking »

Vypnutí a zapnutí PC s tím že se musíš dostat pomocí klávesy F8 myslím :D do bootu, tam můžeš provést operaci, co v msconfig znovu :D

Dodatečně přidáno po 2 minutách 29 vteřinách:
Nebo možnost je ještě pomocí Repair Modu opravit chybu, kterou jsi způsobil - tím můžeš obnovit systém k určitému bodu.
Photoshop, AutoCAD, Excel - Kontingenční tabulky, WebDesign
Jestli potřebuješ poradit, neváhej napsat, když bude v mých silách ti pomoct? Rád pomůžu :evil:
ErrorOkna
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2017 18:21

Re: The Black Screen Of Death

Příspěvek od ErrorOkna »

Diky za odpoved
ale bohuzel i to jsem zkousel. zkousel jsem i vyndat a zase vratit baterku na zakl. desce. stale nic. absolute nechapu co se stalo... potom uz me napada jen preinstalovat win z cedecka nebo jak rikas - repair mod. ale to budu muset pockat do zitrka nez se dockam sveho dvd s windowsama. horsi bude jestli i to s tim nehne. snad neni mozne abych musel davat pc do servisu kvuli safe modu. a pardon za ten pravopis. ted uz mi blbne i ntb. pomalu ale jiste me z toho vseho zacina bolet hlava.

(s tim f8 mi nenaskocila ani nabidka bootu? jen furt cerna obrazovka. ale monitor nehlasi ze by nemel zdroj)

oprava - nabidka bootu.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Black screen
    od vojak3 » » v Problémy s hardwarem
    0 Odpovědi
    18737 Zobrazení
    Poslední příspěvek od vojak3
  • Fractal Design Define R5 Black Window
    od Jettero » » v P: Hardware
    0 Odpovědi
    6843 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jettero

Zpět na „Windows 11, 10, 8...“