Zdravím,
mám notebook Acer Aspire 7745G a právě jsem přešel z Windows 7 Home na Windows 10 Home. Mám 64-bitovou verzi OS. Na stránkách Aceru u mého notebooku jaksi nemůžu najít ovladače pro vyšší OS než Win 7. Pouze jsem přecházel, čili ovladače zůstaly z předchozí verze nebo se samy aktualizovaly (?).
Mám problém s Bluetooth. Mohu ho používat? Vždycky jsem ho zapínal tlačítkem Fn+F3 a tam na mě vyskočila možnost zapnout/vypnout Wifi a Bluetooth. Nyní se po zmáčknutí jen vypne/zapne Wifi bez jakékoliv možnost. Jak ho tedy můžu zapnout? Zkoušel jsem stáhnout ovladač ze stránek Aceru a po otevření na mě vyskočí, že spuštění je zablokované dodavatelem softwaru. Existuje nějaký jiný ovladač nebo je ve Win 10 jiný způsob pro Bluetooth?
A ještě mám jednu otázku ohledně funkce Intel Turboboost. Bude fungovat/funguje? Jak to případně můžu zjistit?
Díky!
Win 10 / Bluetooth
Moderátoři: Pic, Mods_senior
-
forjoyrider
- Level 2.5

- Příspěvky: 399
- Registrován: 13 úno 2013 20:19
Re: Win 10 / Bluetooth
Když nejsou na stránkách výrobce ovladače pro W10, tak se tento operační systém na notebooku používat nedoporučuje, protože právě hrozí ty problémy s ovladači co máš.
Můžeš se ale pokusit vyhledat ovladače W10 přímo pro čip:
Jak stáhnout a nainstalovat ovladače
Nebo se vrátíš k původnímu operačnímu systému.

Nebo si ponecháš W10 a smíříš se s tím, že něco nefunguje.
Můžeš se ale pokusit vyhledat ovladače W10 přímo pro čip:
Jak stáhnout a nainstalovat ovladače
Nebo se vrátíš k původnímu operačnímu systému.

Nebo si ponecháš W10 a smíříš se s tím, že něco nefunguje.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek

