help- rozmazané programy Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

kokain515
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

help- rozmazané programy  Vyřešeno

Příspěvekod kokain515 » 20 led 2015 13:19

Ahoj. Koupil jsem si nový ntb Lenovo z50-70 silver 15,6" fullHD. Ovšem všimnul jsem si, že v některých programech (z pravidla instalace a programy jko steam, riot launcher apod.) je mírně rozmazaný obraz. Všechny ovladače mám aktualizované (Nvidia, Intel). nevíte někdo , co s tím? Ono to vypadá, jakoby tyto programy byli v menším rozlišení, než je FullHD
pro porovnání posílám screenshoty
na prvném je ovladač Nvidia (ostrý) a na druhém rozkliknuté okno připomínající instalaci (každopádně je mázlé)
odkazy na orbázky:
jedna.png
obraz bez problému

dva.png
problém s obrazem po kliknutí na "sprvovat aktualizace"

porov.png
zde je porovnávací obrázek, na kterém je to krásně vidět

tady jsou podrobnější informace (podle návodu na diagnostiku).
komp.png
podobnější info o HW. Pozn.-Mám ještě druhou grafickou kartu. Nvidia GTX 840M 4gb
Naposledy upravil(a) kokain515 dne 20 led 2015 16:54, celkem upraveno 5 x.

Reklama
Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: help- rozmazané programy

Příspěvekod wattmetr » 20 led 2015 13:24

Vítej na PC-help!

Rád bych Ti poradil, ale nebudu obrázky někde stahovat, když patří do příspěvku - viz Pravidla fóra a Jsem tu poprvé. Tak se trochu snaž.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

kokain515
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: help- rozmazané programy

Příspěvekod kokain515 » 20 led 2015 13:44

obrázky stahovat nemusíš, stačí je rozkliknout

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: help- rozmazané programy

Příspěvekod wattmetr » 20 led 2015 13:45

když patří do příspěvku - viz Pravidla fóra a Jsem tu poprvé. Tak se trochu snaž.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

kokain515
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: help- rozmazané programy

Příspěvekod kokain515 » 20 led 2015 14:12

Já se omlouvám, nemám moc času, takže jsem neměl čas zkoumat vkládání obrázků. Čas budu mít až déle odpoledne, tak to spravím... Tenhle problém jsem hledal dlouho, ale bohužel jsem nenašel žádné řešení. Ono totiž divné je, že normálně ve windows mám vše ok, v prohlížeči je také vše, jak má být, při hrách bez problému. Ovšem při instalaci nebo v ve steamu, či některých informacích (jako např. přiložený soubor) mám obraz mírně rozmazaný . Já sám nepřišel na to, čím to může být, zkoušel jsem programy spouštět přes jiný grafiý čip (mám Intel HD graphics a Nvidia GTX 840M) Každý nápad či radu vítám. Omlouvám se za přiložené obrázky. Až bude dostatek času, tak to opravím

--- Doplnění předchozího příspěvku (20 Led 2015 16:53) ---

Aktualizoval jsem tento topic, snad už je podle pravidel.Doufám, že se na problém přijde a vyřeší se, já už vážně nevím, proč mi to muj ntb dělá :(


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů