Výkon ntb Vyřešeno

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Pyng
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Výkon ntb

Příspěvekod Pyng » 22 pro 2012 21:43

Ahoj !.Mám notebook,co má GPU intel 915gm (128MB),CPU intel pentium 2.13GHz (1 jádro),RAM 2GB,OS Win XP Pro SP3 možnost nainstalovat win 7 home.
Tento notebook používám na kancelářskou práci,ale chtěl bych mu nějak zvýšit výkon.Koupil jsem mu větrací podložku a 2GB Ram.Včera rozebraný a vyčištěný větrák od prachu.Internet jede svižně a bez problémů,ale i tak bych chtěl zvýšit výkon / MB mé grafické karty,pokud to jde? Totéž platí i pro procesor.Vím,že to na dnešní dobu není dělo,ale na kancelářskou práci mi to stačí.Na hry mám stolní PC.No,kdyby jste někdo věděl,jak by šel zvýšit MB / výkon GPU a CPU,tak se mi sem ozvěte.Byl bych rád,kdyby taktování bylo až jako poslední možnost,protože ntb taktovat nechci kvůli chlazení,ale možná bych dotoho šel,takže prosím až jako poslední možnost.Díky :-)
Přeji hezký zbytek večera.
S pozdravem Pyng.

Reklama
Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výkon ntb

Příspěvekod Cleric » 22 pro 2012 21:56

Výkon nezvedneš to bohužel není možné. Jen ho můžeš trošku popohnat a to tak že by jsi tam hodil nějaký distro, třeba Mint nebo Ubuntu
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Pyng
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výkon ntb  Vyřešeno

Příspěvekod Pyng » 22 pro 2012 22:00

Říkám,že z ntb nemám problém,že mi jede svižně,tak nevidím důvod,proč přecházet na OS,který nemám rád.Neříkal jsem,že ho chci popohnat,ale zvýšit výkon.A když to není možné,tak mám smůlu.Co se dá dělat,no.
Dík
Please lock.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 23 hostů