Uprava vodneho chladenia Vyřešeno

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

mako2580
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod mako2580 » 15 kvě 2012 15:10

Ahojte, rozmyslam o kupe vodneho chladenia Corsair H60, no chcel by som tam potom pridat 2x 12cm radiator a moja otazka znie ci by netrebalo kupit este nejaku pumpu, resp. ci bude stacit ta co je uz v zaklade ?

Reklama
Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod Orcus » 15 kvě 2012 15:47

Předpokládám, že ta pumpa je dimenzovaná na danej objem. Pokud přidáš další radiátor/y, tak bude logicky potřeba silnější pumpa. :smile:
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

mako2580
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod mako2580 » 15 kvě 2012 15:53

dobre nasiel som takuto : http://datacomp.sk/magicool-lc-pump4p-p ... 02791.html ale kde by sa mala umiestnit v skrinke ??

Uživatelský avatar
TheSpeedding
Level 3
Level 3
Příspěvky: 461
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod TheSpeedding » 15 kvě 2012 15:56

H60 má ty hadičky napevno a navíc je v nich ta kapalina ... být tebou, tak si všechno koupím zvlášť (pumpa, radiátor, kapalina, blok a hadičky)
Intel Core i7 2600 + Corsair Hydro H60, MSI GTX 970 4 GB, Corsair 16GB DDR3 1600 MHz, SSD Intel 520 120 GB, HDD WD Green 1 TB, Seasonic X-760
Intel Core i5 2400 + SilentiumPC Spartan, Gainward GTX 570 1.28 GB, Kingston 8GB DDR3 1866 MHz, SSD Intel 535 240 GB, Seasonic SS-400ET

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod memphisto » 15 kvě 2012 15:59

Takhle nakoupit zvlášť to vyjde líp až pokud uvažuješ o vodníkovi nad 4 tis a výše. Tyhle obyčejné nemá smysl upravovat. To je prostě základ. Svůj účel to splní, ale nic víc od toho nečekej.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

barbis
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia

Příspěvekod barbis » 11 srp 2012 01:39

A verim, ze admin fora mi potvrdi, ze kdyz chladit vodou, tak investice kolem 8-10k aby jsi mel jistotu. :) Taky jsem se snazil usetrit tady v te sfere a dostal jsem se na hranicic 7k. Pak jsem po mesici jeste dokupoval, protoze jsem chtel usetrit. A kupovat vodnika jen na procak je v dnesni dobe blbost, to ti zvlada za mensi penize kvalitni vzduch. Kdyz okruh tak poradnej.. :) Ale co, take jsem s vodou zacinal, nenechal si poradit a jsem rad, ze to byla destilka co tekla casem po desce, proste uspora :) Board to prezil, jen chci upozornit, kde nesetrit, fakt to za to nestoji(ale stoji to koruny)

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9511
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uprava vodneho chladenia  Vyřešeno

Příspěvekod mmmartin » 11 srp 2012 15:52

Troufám si hádat, že tazatel už za ty tři měsíce, které uplynuly, problém vyřešil k naprosté spokojenosti. :smile:
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů