Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Forhill
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 807
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Příspěvekod Forhill » 16 říj 2011 22:14

Zdravím, dnes mi "odešla" myš Logitech u notebooku. Proto potřebuji co nejdříve novou a tak jsem se koukal na stránky obchodu v mém městě kde velmi často nakupuji a chtěl bych Vás poprosit o pomoc při výběru bezdrátové myši k notebooku.
Notebook je hlavně na internet a pod. když už hraji nějakou tu hru tak je to FIFA či něco podobného, žádný velký hráč nejsem, takže drahá herní myš není potřeba.
Prosím Vás o rady hlavně z důvodu, aby byla myš co nejkvalitnější v cenové relaci, já vybírám hlavně podle vzhledu a podle toho jak bych řekl že mi bude myš vyhovovat, proto bych potřeboval poradit co se týče kvality. :idea:

Moji favoriti:

1. APACER M811 Laser Mouse Black Mini Wireless
2. APACER M821 Laser Mouse Modern Blue Wireless
3. iTec optická myš MOBILeTouch 241

Požadavky: velikost malá s hezkým zpracováním (laicky řečeno: aby pěkně padla do ruky :lol: ) a pěkným vzhledem

Do teď jsem měl tuhle: Logitech M205 :bigups:

--- Doplnění předchozího příspěvku (16 Říj 2011 22:51) ---

+ požadavek: micro USB :bigups:

Reklama
Pida SuXxX
Level 2
Level 2
Příspěvky: 191
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Příspěvekod Pida SuXxX » 16 říj 2011 23:00

Z tvého výběru bych si asi nevybral, ale mohu doporučit tuto myš. Je malinká a hezky ergonomicky vypadá a celkem dobře se drží...

http://fhsystem.cz/index.php?a=detail&d=687760&kat=Periferie/My%C5%A1i/Bezdr%C3%A1tov%C3%A9
Gigabite Z68P-DS3 , Intel Core i5 2500K , Corsair 4Gb DDR3-1600 , Ati Radeon HD5770 Vapor-X , Eurocase 400W , Westerd Digital Caviar Green 1000GB

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Příspěvekod Tomina » 16 říj 2011 23:18

Také bych si nevybral. Já osobně kupuji pouze A4Tech, mám od nich herní laserovku dva roky a paráda. Nyní jsem koupil tuto (vložil jsem tam i fotografie, tak koukni) k notebooku a také spokojenost. Baterka (tužková) vydrží cca 2 měsíce, takže pohoda. Laserovka je na office práci zbytečná, i na hry, pokud to není nějaká akční střílečka.

Uživatelský avatar
Forhill
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 807
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Příspěvekod Forhill » 16 říj 2011 23:24

Díky za tipy, já přemýšlím hodně nad tou iTec optická myš MOBILeTouch 241, ale ještě o tom zapřemýšlím.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vybíráme bezdrátovou myš do 400,-Kč

Příspěvekod Rewqa » 16 říj 2011 23:26

Mě by se docela líbila ta první cos tu dal. Jestli je to jenom na surfování a sem tam nějakou hru, tak proč ne :wink:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help


Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů