Lepší větráky na chladič? Vyřešeno

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
pspArm1
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Lepší větráky na chladič?  Vyřešeno

Příspěvekod pspArm1 » 28 čer 2015 14:53

Zdravím, mám chladič SilentiumPC Fera 2 HE1224, a procesor AMD FX-8350 při taktování přes 4,6GHz se potýkám s vysokými teplotama a proto je nestabilní, přemýšlel jsem že bych koupil na ten chladič dva tyto ventilátory, jsou podle všeho ultra výkonné a za tu cenu bych neměl co řešit. Můj dotaz je jestli mi to vůbec něco pomůže, hluk mi nevadí to je to nejmenší, od mého předchozího pc jsem si už zvykl :) Vodníka se mi kupovat nechce, jelikož kvalitní a dobrý vodník stojí kolem 3000,-
"I don't think you trust
In, my, self righteous suicide
I, cry, when angels deserve to die"

System Of A Down - Chop Suey

Reklama
Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Lepší větráky na chladič?

Příspěvekod satik » 28 čer 2015 15:09

Trochu se obávám, že větráky ti tady moc nepomůžou, ten chladič je pro takový procesor při OC už nedostačující, tady bych vyměnil za minimálně Fortis nebo rovnou Grandis (případně odpovídající konkurenci).
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů