Taktování GIGABYTE GTX 970 OC 4GB

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

fenda2
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: březen 11
Bydliště: Letohrad
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Taktování GIGABYTE GTX 970 OC 4GB

Příspěvekod fenda2 » 16 led 2015 09:03

Ahoj, v taktování jsem nováček, ale chtěl jsem si to trochu zkusit. U mé karty mi však v MSI Afterburneru ani v OC Guru nešla změnit hodnota memory clock. Když jsem ji trochu zvedl a dal apply, zase mi skočila zpět na defaultní hodnotu. U napětí a core clock problém nebyl a taktovat šlo. Když koukám na netu, tak při taktování GTX 970 zvyšují samozřejmě i memory clock. Chtěl jsem se zeptat čím by to mohlo být, jestli je to někde v programu, biosu bloknutý, nebo to jen prostě nejde. Ty poslední ovladače na grafiku jsem odinstaloval, protože mi bez příčin jela grafika na 98 % i když jsem nic nedělal, takže tam mám teď ty předcházející. Afterburner a Guru by měl být aktuální, ale pro jistotu ještě zkontroluji.

Reklama
Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Taktování GIGABYTE GTX 970 OC 4GB

Příspěvekod Martab » 16 led 2015 09:36

Zkus EVGA Precision, je to jeden z nejlepších nástrojů na taktování nVidia grafik.
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host