Propojení bodu A a B pomocí wifi

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

silky
Level 3
Level 3
Příspěvky: 489
Registrován: leden 09
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Propojení bodu A a B pomocí wifi

Příspěvekod silky » 08 pro 2011 19:57

Ahoj,
Potřeboval bych trošku pomoc se sítí. Chci propojit naší klubovnu ( kde pořádáme LANky - sklep) s bytem ve druhém patře. Jelikož se mi nechce tahat kabel a mam tu 2 routery, jeden který používám doma a druhý ve skříni tak bych volil právě tuto variantu. Router A - který mam doma je nastavený na ENABLE BRIDGE, po zaškrtnutí políčka sem měl vyplnit MAC ADRESU - zde sem zadal MAC routeru B. Router B - jsem nastavil jako WDS + AP , pak zase po rozbalení další nabídky jsem vypnil MAC ADRESU routeru A. V tuto chvíli ve windows7 , když dám síť tak na PC vidím notebook který je připojený na Wifi routeru B , ale nedostanu se do něj. Notebook připojený na routeru B nevidí PC na routeru A.

Router A - TP-LINK WR340G
Router B - Zyxel ?????

Vůbec nevím jak dál, Router B má možnost nastavit ještě Client , ale poté přestane fungovat wifina. Nemám s tímto zkušenosti, zkouším to poprvé proto vás žádám o radu ;) Díky
AMD Athlon X4 640 3,5GHz - NVIDIA GeForce9600GT - Kingston DDRIII 8GB 1033MHz - ASUS M4A88T-V EVO/USB3 - WD 2,5TB - 500W Enermax NAXN

Reklama
Uživatelský avatar
Polux
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: září 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Propojení bodu A a B pomocí wifi

Příspěvekod Polux » 09 pro 2011 12:13

Natáhni kabel jistota :-) Jinak bod A musi byt nastaven jako klasicke vysilaci AP.Bod B by mel byt v modu client
ktery se pripoji k vysilacimu bodu A.Ale pozor na rozsahy IP adres aby se ti to nemastilo.Kabel je ale jistota :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti