Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

phiphi_beach
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 264
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Příspěvekod phiphi_beach » 11 srp 2009 14:48

Ahoj, muže mi někdo poradit jak se v gmailu dostanu na JEN doručenou počtu? když kliknu na doručená tak se mi zobrazuje nějaká konverzace cela a odeslana ,potřebuji si přečítst emaily na které sem neodpovedel ale nikde je tam nemám..nevím kde tam vtom kliknout

Reklama
Uživatelský avatar
sondaw
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: březen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Příspěvekod sondaw » 11 srp 2009 16:01

Ahoj, moc nechápu otázku, otevřu gmail, který se mi otevírá už v Doručené poště, ve které jsou všechny maily, co mi přicházejí. Nahoře klepnu na Nepřečtené a zobrazí se mi z celého toho množství jen ty maily, které jsem ještě nečetla
Přílohy
01.jpg

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Příspěvekod Radix » 11 srp 2009 16:07

Ty nepřečtené se mně navíc zobrazují tučně.

phiphi_beach
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 264
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Příspěvekod phiphi_beach » 11 srp 2009 16:15

možná sem se špatně vyjádřil, nepřečtené vám ale jak si vytřídím jen ty přijaté emaily, nechci aby se mi zobrazovala všechno jako miš maš, je to hruza se vtom pak vyznat a nepřehledné..potřebuji jen ty přečtene a přijaté

Uživatelský avatar
sondaw
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: březen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Doručená pošta v Gmailu, jak ?

Příspěvekod sondaw » 11 srp 2009 16:55

Tak jsem se na to znovu dívala. Budeš si muset asi trochu pohrát s nastavením, vytvořit filtry ap.
Já to mám řešené tak, že v Doručené poště mám udělané složky lidí, od kterých mi chodí maily pravidelně a mám je rozlišené barevnými štítky. Navíc třeba od kamarádů mám maily označené ještě hvězdičkou
V nabídce Vybrat si vyber Přečtené, rozklikni Další akce a přidej jim hvězdičku, potom jen klikneš na označení S hvězdičkou a budou se ti zobrazovat jen vybrané maily a ne všechno
Zkus taky rozkliknout Štítky>Správa štítků a nastav si co chceš zobrazovat a co skrýt
Musíš si s tím pohrát, možností je tam víc, chvíli mi trvalo, než jsem přišla na systém, který by mi vyhovoval. Projdi si všechna nastavení a vyzkoušej, co ti bude vyhovovat.
Moc jsem ti nepomohla, ale třeba to bude aspoň vodítko


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot], Facebook [Bot] a 1 host