vystopování mailové adresy- Tor

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Zamčeno
dom.dostal
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30 led 2018 22:31

vystopování mailové adresy- Tor

Příspěvek od dom.dostal »

Dobrý den,
v rámci předmětu Internetová kriminalita, ze kterého ve škole píši seminární práci, bych rád rozebral deepweb, tor, obranu a postihy ze strany zákona.

Tedy konkrétní případ k mému dotazu- pokud si uživatel založí zašifrovanou e-mailovou adresu (tutanota.com), kterou založil a používá pouze přes prohlížeč Tor, lze jej vystopovat (např přes IP), nebo je uživatel prakticky nedohledatelný? Samozřejmě mluvím o případě kdy je např. daný účet spojen s kriminální činností.

Omlouvám se pokud můj dotaz zní nějak hloupě, nicméně co se týče sítě, nemám žádné zkušenosti.
Děkuji za Vaše rady a odpovědi :)
Uživatelský avatar
Pic
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: 05 zář 2006 13:13
Bydliště: Východní Čechy

Re: vystopování mailové adresy- Tor

Příspěvek od Pic »

Lituji, ale to je mimo témata tohoto fóra. Přečti si skutečně pravidla tohoto fóra a také je respektuj! Téma bude zamknuto.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • MAC Adresy
    od draxxx » » v Administrace sítě
    4 Odpovědi
    21754 Zobrazení
    Poslední příspěvek od draxxx

Zpět na „Komunikace na internetu“