Přístupový bod Edimax

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

richardvala
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Přístupový bod Edimax

Příspěvekod richardvala » 25 zář 2016 21:44

Zdravím všechny, mám zařízení (přístupový bod) Wireless LAN Access Point zn. EDIMAX (viz foto). K tomuto zařízení nemám návod :-( Myslím si, že se jedná o model EW-7206APc (příp. EW-7206APb). Tohle zařízení jsem si pořídil z důvodu toho, že v jednom pokoji mého bytu nemám dostatečný signál mé wi-fi sítě. Jako hlavní a vlastně i jako jediný router používám nový ASUS RT-AC1200G+, který po mém bytě vysílá wi-fi 2.4 GHz a 5 GHz. V jedné místnosti mi však tento signál wi-fi sítě 2.4 GHz hodně kolísá. Síť 5 GHz tam skoro vůbec nechytám. Z toho důvodu chci v tomto pokoji zapojit uvedený přístupový bod Edimax. Avšak bez manuálu jsem ztracený. Do nastavení tohoto zařízení se přes IP adresu 192.168.2.1 dostanu. Ale nedokážu to nastavit, aby se ze zařízení stal vlastně opakovač signálu mé wi-fi sítě (aby došlo k zesílení signálu v tom pokoji). Poradíte mi někdo, prosím?
edimax.jpg
přístupový bod Edimax

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přístupový bod Edimax

Příspěvekod ITCrowd » 26 zář 2016 07:45

Pokud to má mít nějaký smysl, pak se řiď tímhle: viewtopic.php?p=979776#p979776
Opakovač rozhodně nedoporučuji (i kdyby tento režim ten edimax uměl).
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů