Neviem si už rady s notebookom ...

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

patres13
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: srpen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Neviem si už rady s notebookom ...

Příspěvekod patres13 » 25 srp 2016 18:22

Cawte, mám problém s notebookom - toshiba satellite C55-A-1RH. Keď ho vypnem alebo restratujem, tak sa mi nezapne, blikaju mi kontrolky napajania a nic viac sa nedeje ... Zapne sa mi sam od seba jak sa mu zachce, necham ho otvoreny s pichnutym adapterom a po case sa zapne, niekedy na druhy den, niekedy o 2 tyzdne ... vcera som ho zabudol pripojit do siete a bateria sa vybila, takze zase mam ten problem ... premeral som napajanie a je to ok, skusal som aj vymenit tu bateriu na doske, lebo stale ked sa mi uz zapne, tak treba nastavit v biose cas a datum, potom sa mi to restartne a zase musim nejaky cas cakat ...skusal som ho zapnut bez hdd, bez baterie, odpajat kabliky z dosky a skusat zapnut bez nich a nic ... nechal som ho celu nec bez batrie, bez adapteru, bez baterie na biose ...
Dakujem za rady ...

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neviem si už rady s notebookom ...

Příspěvekod Pic » 25 srp 2016 20:57

Pokud baterie po výměně za novou neudrží správný datum a čas je nejspíše nějaký problém se základní deskou, nemáš-li ovšem ještě zavirovaný ntb.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 29 hostů