Zapínání-vypínání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Likans011
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 138
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zapínání-vypínání PC

Příspěvekod Likans011 » 25 zář 2015 08:52

Dobrý den, mám následný problém. Při zapnutí pc ,pokračuje nabíhání ovladačů, poté obrazovka "Loading operanting System", následně obrazovka "Spuštění systému Windows". Pak by měla přijít obrazovka mého přihlášení do systému zadáním hesla. Na tu už se však často nedostane. Monitor ztmavne, poblikává kontrolka monitoru, jako když pc není připojen, v pravidelných intervalech bliká i samotný monitor. Pc běží. Musím pc opět vypnout, a zhruba 2*-3* celou proceduru opakovat, než konečně začne pc normálně fungovat. I poté se občas stane, že po 1-2 minutách se obrazovka zase vypne /viz výše/, a celý proces musím znovu opakovat. Bohužel, problém mám často i při vypínání pc, kdy dám pc v nabídce "Start " vypnout, systém mi napíše "vypínání". Obrazovka se vypne, hlavičky disků zaparkují, ale samotný pc běží stále dál... Vypnout jej lze pouze tlačítkem na samotné pc skříni. Jednou jsem jej nechal schválně běžet přes noc, zda se přeci jen po čase nevypne sám, ale ráno, cca po 8 hod stále běžel..
V servisu jsem byl, nevědí. Možná HW, možná "nakopnutý" Windows"...to je vše, co jsem se dozvěděl..je prý třeba vyčkat..
Monitorem to jistě není, tato závada se projevovala i při zapínání/vypínání pc v samotném servisu, kde jsem chybu demonstroval.
Věděl by si tu někdo rady? Dnes jsem pc zapínal na 3*....
Předem moc děkuji

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů