vypinani a zapinani pc

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Vojtas29
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

vypinani a zapinani pc

Příspěvekod Vojtas29 » 22 dub 2015 15:37

caute po "neuspesnem" updatu biosu na novejsi jsem zapl pc a doted semi furt zapina a vypina cca.2sekundy zkousel jsem i cisteni biosu pres jumper podle postupu co je v manualu na zakladce ale nefungujeto mam MSI X79A-GD45 (8D) nevite nejake rady momentalne jedu na 2bios ve verzi B popripade napsat nejaky presnejsi postup
predem diky

Reklama
Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: vypinani a zapinani pc

Příspěvekod Karrex » 22 dub 2015 17:15

Zkusil bych ho přehrát znovu. V manuálu bys měl mít návod, jak to udělat, když ti jede aspoň ten druhý.

Btw. měl jsi nějaký důvod k updatu? Většinou se to nedělá, pokud s tím co máš, není problém.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Vojtas29
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: vypinani a zapinani pc

Příspěvekod Vojtas29 » 22 dub 2015 18:40

cau no hele duvod nemel ale tak mito nabidlo jestli nechci update tak jsem dal ze jo no co uz chybama se clovek uci.
a co se tyce toho manualu delal jsem to podle toho akorat mi neni jasne v manualu je powered off a ted nevim jesli seto mysli ze mam vypnout kompletne od napajeni a nebo jen nechat vyply pc kazdopadne na youtube byl podobny dil s podobnou zakl deskou primo od MSI a tam vypli uplne i od zdoje, tuhle variantu jsem zkousel doma i co se tyce cudliku na cmos reset a baterky a nepomohlo to myslis ze mam zkusit to udelat akorat se zaplym zdorem aby tam sla energie nebo radsi to nechat tak?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostů