Černý monitor

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Maussik
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: leden 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Černý monitor

Příspěvekod Maussik » 26 led 2015 15:41

Zdravím,

mám ještě jeden takový problém. Mám notas a vše funguje bezvadně. Bohužel asi před dvěma měsící mi začal blbnout a zhasnul monitor. Musíme vzít baterku, aby jsme vůbec viděli co na něm děláme. Dřív stačilo třeba vytáhnout z nabíječky a znovu zastrčit a rozsvítil se. Pak už nepomohlo ani to jen přeinstalace a u te se také pak rozsvítil a fungoval třeba týden bez problémů. Třeba to byla jen náhoda a rozsvítil se náhodně. Ted už nepomůže ani přeinstalace, jen když zahýbeme s monitorem tak se rozsvíti nebo blikne. Přítel si myslel, že by to bylo podsvícení, ale to má ledky a prý to má doživotní záruku. Ale monitor funguje, jen jakoby tomu vážně chybělo podsvícení.. Přítel ho zkusil včera rozebrat jestli není povytažený kabel a vyčistil ho, ale stejně to nepomohlo. DNeska mi hodinu svítil bez problému a pak zhasnul.

Jo a ještě dodám, že když k notasu připojíme monitor od stolního počítače, tak tam vše funguje bezvadně nic tam nebliká.

Nemáte s tím nějáké zkušenosti? Děkuju

Reklama
Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Černý monitor

Příspěvekod wattmetr » 26 led 2015 15:48

Porušený kabel napájení podsvícení v průchodu pantem víka notebooku. Oprava výměnou kabelu.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
Maussik
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: leden 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Černý monitor

Příspěvekod Maussik » 26 led 2015 15:52

děkuju moc zkusime to a snad to pomůže :-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Černý monitor

Příspěvekod guest » 26 led 2015 16:02

Jasně že to pomůže a rozlišuj monitor a displej.

Uživatelský avatar
Maussik
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: leden 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Černý monitor

Příspěvekod Maussik » 26 led 2015 16:03

pardon :) a děkuju :)

--- Doplnění předchozího příspěvku (26 Led 2015 17:36) ---

\ještě bych měla jeden drobný dotaz mám pc HP a doma mame PC Lenovo mimo provoz. Koukali jsme že to ma stejné zapojení, ale už nevíme jestli to má stejné zapojení do pc. Jestli má vůbec cenu pokoušet se ten druhy notas rozebrat, když se jedná o jinou značku pc. děkuju :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů