samovolné vypínání

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

blixus
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: září 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

samovolné vypínání

Příspěvekod blixus » 14 zář 2014 20:41

Zdravím, mám problém.... v pátek se můj pc samovolně vypnul (nebyl v zátěži) a nešel zapnout, až do soboty, kdy sem jej ráno zapl a běžel až do večera (hry, filmy) celý den jsem měl zapnutý monitor teploty a ta nedosahovala ani v zátěži víc jak 60 stupňů a pak se zas sám vypnul, ráno již zapnout nešel, tak jsem jej rozebral, vyndal všechny komponenty, očistilmod prachu a znovu zapojil (vyměnil jsem i zásuvku i pokoj), pc se zapnul a šel tak 5 hodin pak opět pád a nešel nahodit, po cca 2 hodinách se opět podařilo pc zapnout, vypnul jsem asus anti surge ochranu v biosu a pc běžel asi pul hodiny a pak se vypnul, teď již zapnout nejde (neotočí se ani větrák, prostě nic).. základovka, ram, cpu a zdroj jsou starý ani ne měsic, grafika cca rok a hdd cca pul roku...předem všem dík za radu nebo odpověd, pokud nic tak to odnesu do servisu na diagnostiku abych dyštak věděl co mam reklamovat.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: samovolné vypínání

Příspěvekod Pic » 14 zář 2014 22:06

Jaký máš zdroj - značka a W? Máš-li možnost půjč si odpovídající zdroj na otestování. Bez otestování jednotlivých komponent to nezjistíš. Také se můžeš obrátit na servis.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

blixus
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: září 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: samovolné vypínání

Příspěvekod blixus » 14 zář 2014 22:39

Zalman ZM600-LX 600W toto je zdroj, zakladovka je asus gryphon z87, cpu intel core i5 4670, grafika nvidia gts450, 8db ram od kingstonu a hdd seagate baracuda 7200.14 1tb, bohužel jine komponenty nemam, tudíž zbývá asi jen ten servis


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • samovolné vypnuti PC
    od matesfox » 10 říj 2023 21:11 » v Problémy s hardwarem
    10
    2047
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 16:05
  • Vypinání a zapinání monitoru
    od michalnet » 05 dub 2024 11:15 » v Problémy s hardwarem
    1
    315
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 11:46
  • Vypínaní spojení mezi mobilem reprákem.
    od nulka » 08 říj 2023 14:06 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    3535
    od nulka Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 14:06

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů