Monitor - no signal

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

kubba9
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Monitor - no signal

Příspěvekod kubba9 » 08 zář 2014 10:16

Zdravim, mam mozna klasicky pripad s monitorem, ktery najednou hlasi "no signal".

Dam k dobru par indicii - nedavno mi odesla zalohovaci baterie biosu, tak jsem ji menil za novou, zaroven jsem to v kompu vycistil od prachu a kdyz jsem v BIOSu nastavoval znova datum, tak jsem si soucasne chtel zavrit kryt k CD a USB a jak jsem pritom trochu otras bednou, tak obrazovku najednou trhane zablikala a zamrzla. Po restartu znova nastaveno, vse bezelo, tak jak ma, jeste asi 2-3 spusteni PC. Pak se ale obraz znova roztrhal a vypadl (tentokrat uplne) a od te doby uz obraz monitoru pri startu PC nenajel. Zkusil jsem pripojit jiny (funkcni) monitor, ale ten se taky nerozjel. Komp se normalne rozjede, vsechny ventilatory bezi, klavesnice sviti. Grafiku mam integrovanou. Nejdriv jsem myslel, ze to je napajenim, tak jsem se zameril na PC slot pro monitor, je tam trochu uvolneny ten jeden sroubek do kteryho se prichytava kabel od monitoru, tak jsem ho dotah, ale furt nic. Pak jsem zkontroloval vsechny kabely v kompu, jestli neni nekde neco uvolnene, monitor jsem zapojil vic "na volno" najednou se to rozjelo, ale jak jsem zaklapnul case (dalsi mensi otres), tak obrazovka zacla komplet zrnit..dalsi restart. Ted to jede, ale evidentne to ceka, az se s tim zase vic hejbne..v cem muze byt problem? Diky!

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Monitor - no signal

Příspěvekod guest » 08 zář 2014 11:01

Pokud to reaguje na otřes pak je něco uvolněné. Nejlepší je vse odpojit a zapojit znovu.

Odesláno z mého MT15i


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • No signal na monitoru po nastavení RAM
    od Shashekk » 29 říj 2023 08:22 » v Problémy s hardwarem
    5
    1076
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:20
  • Wifi přestala vysílat signal, ale Ethernet kabel jede
    od sicker » 17 srp 2023 14:46 » v Problémy s hardwarem
    2
    874
    od sicker Zobrazit poslední příspěvek
    17 srp 2023 15:43
  • Monitor
    od ShadowWord:Pain » 20 črc 2023 10:49 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    892
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    21 črc 2023 19:50
  • Monitor 27”
    od ignig » 24 lis 2023 17:06 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1278
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 11:29
  • PC monitor
    od Shokata88 » 23 led 2024 14:01 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    672
    od Shokata88 Zobrazit poslední příspěvek
    23 led 2024 20:37

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů