Chyba při připojení k internetu

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod jarbad » 15 pro 2009 10:26

Zdravím pánové,po cca 3 letech jsem začal mít problém se svojí síťovou kartou NVidia,kdy mi začal vypadávat internet.Ze začátku mi stačilo restartovat router nebo modem,abych se opět připojil k síťi.Dnes už to můj problém neřeší a dá mi po startu pc fušku se na internet dostat,kdy 5 minut jsem na internetu a pak 45 minut ho dostávám zpět.
Šel jsem do obchodu a koupil jsem si nový síťový adaptér ASUS NX1001,dal jsem ho do slotu a internet bez problémů cca 4 hodiny valil.Po dalším zapnutí pc a po asi 10 minutách bezproblémového chodu mi najednou pc zamrzl a po restartu při náběhu windows mi opět zamrzával.Když tu novou kartu vyndám tak mi tak mi pc jede v pohodě.
Takže co s tím?Nehádají se ty 2 síťové karty mezi sebou?Ta stará karta je na desce natvrdo(MSI K9N NEO) napadlo mi,že bych ji odebral z biosu,ale nemohu jí tam nikde najít(jestli to tam někde je?).Nebo je špatná ta od ASUSU?
Prosím tedy o radu co s tím.Děkuji předem za rady.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod Pic » 15 pro 2009 13:53

V Biosu to najdeš zpravidla jako LAN. Příčinou může také být vetřelec ulovený na netu a tak doporučuji zkontrolovat PC programem Mwav,exe. Stáhnout, spustit, aktualizovat, zatrhnout Hledat spyware a spustit kontrolu. V okně se zobrazí nalezené problémy. Ty sem zkopíruj (ne celý log).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod El Diablo » 15 pro 2009 23:53

Dvě síťovky v PC by neměl být problém, sám tak mám řešenou domácí síť. Leda by se nějakým způsobem nesnášeli. Ale spíš si myslím že chyba bude ve zdroji. Zkus jiný.
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod jarbad » 16 pro 2009 00:12

Tak tady to je něco to Mwaw.exe našlo.
Objekt "CoreGuardAntivirus2009 Corrupted Adware/Spyware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "IWon Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "System Soap Pro Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "ezula Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "HotBar Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "HotBar Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "ezula Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "ezula Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "ezula Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "CyberSitter Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Objekt "RegSort Corrupted Adware/Spyware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\vsavb7rt.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.enterpriseservices.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscorrc.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscordbi.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\mscorsec.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.configuration.install.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\microsoft.vsa.vb.codedomprocessor.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\wminet_utils.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\microsoft.jscript.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\diasymreader.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\iehost.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SharedDlls" odkazuje na neplatný objekt "C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v1.0.3705\system.data.dll". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\Nero 7\Nero 7\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\Nero 7\Nero 7\Nero Vision\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\Nero 7\Nero 7\Nero MediaStreaming\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\wolf\SP\base\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\wolf\SP\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\nfs\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\Folders" odkazuje na neplatný objekt "E:\nfs\UI\". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".30". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".5". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".CloneDVD-AVENGED". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".Guerrilla-RELOADED". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".MRK". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".nast". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".NET". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".part". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".r33". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".settings". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".sis". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Záznam "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts" odkazuje na neplatný objekt ".TRUCKER". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor E:\Bor\Binaries\reloaded.dll je infikovaný virem Gen:Trojan.Heur.GM.4404010800 (DB) !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod jarbad » 16 pro 2009 00:17

El Diablo píše:Dvě síťovky v PC by neměl být problém, sám tak mám řešenou domácí síť. Leda by se nějakým způsobem nesnášeli. Ale spíš si myslím že chyba bude ve zdroji. Zkus jiný.

Já na tom pc hraji hlavně hry Modern Warfare2 na plný detaily,a 3-4 hodiny a neklekne mi to,tak ten zdroj bych zkusil jinej až co řekne Pic na ten log.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod Pic » 16 pro 2009 11:43

Vlož do příslušné log z programu HiJackThis a požádej o pomoc. Nejprve ale vyčisti PC programem Ccleaner a to i registry (dělá i zálohu registru).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod El Diablo » 16 pro 2009 21:32

To by potom zdroj měl být v pořádku. Odstraň nejdříve virovou nákazu a pak se uvidí....
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod jarbad » 16 pro 2009 23:53

Ok,už jsem to tam vložil.Jen mi nejde na rozum,že asi 5 let používám Avast home,bez nejmenších problémů s virama.Před třemi nedělami jsem se rozhodl,že si koupím AVG 9,0 a hned mám zaneřáděný pc.Nejde mi to do hlavy.Teď tak přemýšlím,že ty problémy se sítí jsem začal mít po přechodu na to AVG.Takže jsem zbytečně vyhodil peníze a půjdu zpět na Avast.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chyba při připojení k internetu

Příspěvekod El Diablo » 17 pro 2009 20:55

Zkus Aviru, je zdarma.
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • O2 - výpadky internetu
    od martyy » 19 pro 2023 18:15 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    2018
    od KubaCZE Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 20:31
  • Poskytovatel internetu
    od Thomasss » 13 zář 2023 07:03 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    5268
    od Clorky Zobrazit poslední příspěvek
    13 zář 2023 19:03
  • vypadky internetu Příloha(y)
    od michalnet » 25 čer 2023 10:41 » v Administrace sítě
    10
    3677
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    03 črc 2023 19:18
  • Přemostění internetu
    od Tukan » 13 čer 2023 16:46 » v Administrace sítě
    9
    3758
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    15 čer 2023 15:19
  • zpomalování internetu přes LAN
    od jobboj » 18 čer 2023 16:39 » v Internet a internetové prohlížeče
    6
    3139
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    18 čer 2023 20:35

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů