ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman. Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman.

Příspěvekod brano » 11 srp 2012 13:22

Dobrý deň. Chcel by som aktualizovať Sony Ericsson Live With Walkman Na ICS alebo rovno Jelly Bean. Na ICS bola aktualizácia už pred pol rokom a mne stále ukazuje v PC Companion, že mám najnovšiu verziu, pritom tam mám 2.3.4 Gingerbread. Zrejme to brzdí nadstavba Orange lebo ho mám cez Orange. To je jedno, chcem ho aktualizovať ale nikdy som to nerobil mimo PC Companion a Update service. Bol by niekto taký dobrý a napísal prehľadne bod po bode ako flashnúť telefón a aktualizovať ho na Najnovší OS? Ďakujem.

Reklama
Makrela
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman.

Příspěvekod Makrela » 11 srp 2012 13:25

Co máš za fona ?

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman.

Příspěvekod brano » 11 srp 2012 13:32

Veď to píšem. Sony Ericsson Live With Walkman. Na ICS bola aktualizácia dostupná už na jar a mne sa neaktualizuje buď preto, že to brzdí nejaká nadstavbe Orange alebo ešte nie je dostupná podľa toho čísla pod baterkou. Minule som našiel nejakú stránku Sony kde sú uvedené tie čísla a podľa nich si má užívateľ pozrieť či je k dispozícii aktualizácia pre jeho telefón. Ale čakať sa mi už nechce, ani som nepozeral do telefónu či je tam aj moje číslo. Rád by som ho aktualizoval.

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman.

Příspěvekod Cleric » 11 srp 2012 13:39

Tvůj problém je že telefon máš brandovaný od operátora Orange - tím pádem jsi na update na ICS závislý na něm.

Na Android foru najdeš vše potřebné http://androidforum.cz/live-with-walkman-f278.html
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ICS - Jelly Bean na Sony Ericsson With Walkman.  Vyřešeno

Příspěvekod brano » 11 srp 2012 13:41

Ďakujem, prihlásim sa tam a flashnem ho. Už nemám nervy čakať donekonečna na aktualizáciu.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů