Stránka 1 z 1
Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 02 říj 2013 09:39
od guest
Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle. Doslova
Měl to být tah, který k produktům Applu přiláká další zákazníky: nový operační systém iOS7 je doslova prošpikovaný 3D efekty. Jenže jak se ukazuje, mnohým lidem se z efektního prostředí dělá doslova zle. Podle lékařů to není nic nového a mohou za to poruchy vestibulárního systému
Zdroj:
http://mobil.idnes.cz/lidem-se-z-ios7-d ... iphone_hro
Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 02 říj 2013 13:08
od Tomina
Již jsem to tam komentoval..je to nesmysl a navíc jsem zjistil, že ty efekty jdou v nastavení vypnout..

Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 02 říj 2013 13:52
od TMisa090
Kamarád updatoval na iOS7 svůj i5 a přestalo mu to brát jeho originální nabíječku s hláškou "nabíjecí adaptér není podporován"

Už mu to v servisu vyměnily za novej kus s iOS6 :)
Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 02 říj 2013 15:02
od petr22
Ukol: Napsat denne aspon 1 clanek o Apple
Redaktor Idnes: splneno
Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 29 říj 2013 19:16
od firelad
blbost mam ios7 a nikdy mi nebolo zle.
Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 29 říj 2013 19:23
od Darth Vader
iDnes píše:Bolesti hlavy, očí nebo regulérní nevolnost. To jsou jen některé ze symptomů, jež na sobě pozorují vybraní uživatelé nového systému iOS7 pro iPhony a iPady.

Re: Z nového operačního systému iOS7 se dělá lidem zle.
Napsal: 29 říj 2013 19:37
od domitea
Na video jsem se podíval a zas tak šílené animace to nejsou, ale to, že některým lidem se z toho může udělat špatně je normální. Vezměte si třeba epileptiky, to je vlastně to samé až na to, že je jiný spouštěč a jiná reakce.
BTW:Já mám třeba z nVidia 3D Vision mám vždycky pěkný bolehlav. A to myslím tu technologii, doma to nemám
Takové problémy tu byly a budou, prostě někomu to mozek nepobere
