Jaký tarif pro 4 záložní simky -náhradu za O2 Zero

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Myskar
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 288
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jaký tarif pro 4 záložní simky -náhradu za O2 Zero

Příspěvekod Myskar » 29 pro 2015 13:05

Chci zrušit O2 Zero a přejít, než mi nabídnou nevýhodný tarif. Co byste mi doporučili? Mám 2simky a zbytek rodiny taky 2simky a všichni máme jinak firemní mobily, ale nechci se jen spoléhat na ně a jinak stejnak hlavně Skypuju + VoIP a emailuju z domu přes wifi, takže taková ta rezerva co nebudu muset platit měsíčně a nebo hodně málo (nebo výhodný tarif volání mezi sebou). Mám Internet od Starnetu a ten nabízí i volání přes siť T-mobile (tarif: volám za nulu: volání a sms za 1,79Kč v síti Starnetu za 0,79Kč) mám do toho jít nebo se dá sehnat i něco výhodnějšího? Díky
http://www.startel.cz

Reklama
Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký tarif pro 4 záložní simky -náhradu za O2 Zero

Příspěvekod vlazy » 27 úno 2016 19:43

Je už to trochu starší dotaz a tak nevím jestli je ještě aktuální, ale pokusím se odpovědět.
Taky jsem měl O2 ZERO a kdyby ho nerušili od 1.1.2016 tak bych ho měl asi nadále. Převedení na tarif který nabízeli mi nevyhovovalo a tak jsem si našel jiného operátora který mi nabízí něco podobného a navíc za lepších podmínek. Před vánocemi jsem přešel k MOBILU OD ČEZ na jejích jediný tarif "Platím, jak volám" a prozatím jsem velmi spokojený. Měsíční poplatek je 0 Kč, volání do všech sítí 2,20 Kč/min, SMS do všech sítí 1,20 Kč, Přenos tel. čísla k ním zdarma. Platí se pouze za to co se protelefonuje nebo proSMSkuje. Je možné podle potřeby aktivovat různé balíčky pro volání, SMS a internet. Podmínkou pro to aby nezablokovali SIMku a nezrušili tel. číslo je nějaká útrata za období 3 měsíců což jde řešit třeba 1 SMSkou 1x za 3 měsíce. Kdo potřebuje hlavně udržovat tel. číslo, tak jako já, tak stačí odeslat 4 SMS ročně což vyjde na 4,80 Kč za rok.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů