Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 06 dub 2011 18:21

Sraz kraje Vysočina - členů PC-HELP fóra + ČPS (= České Pirátské Strany)

místo konání bude upřesněno do týdne, viz >>> https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... 963#p96963 - (nejsem si zcela jist, zda se dostanete na odkaz bez registrace, návrhy můžete dávat i sem) můžete také navrhnout místo

dne 2.5.2011 v pondělí, čas zhruba tak, aby byl z Jihlavy dostupný od 18:30 - přesný čas bude upřesněn také do týdne



Sraz je plánován hlavně pro Vysočinu (kvůli dostupnosti místních), ale přijet může samozřejmě kdokoliv odkudkoliv dle svého uvážení - ostatní z jiných krajů ale nemusí litovat, později (za 2-3 měsíce?) budou srazy optimálně ve všech krajích. Pro mě dostupné srazy budou především na Vysočině, ale i na Vysočině jsou pro mě místa (kvůli poloze HB) hůř dostupná časově i finančně, třeba Třebíčsko, takže předběžně můžu slíbit účast jen na 90%, s upřesněním místa uvidím ...

Sraz nebude ojedinělý, ale bude se v kraji Vysočina (v jiných krajích obdobně ale později) konat zhruba každý měsíc vždy na jiném místě.

Čas konání může být pro členy PC-HELP fóra dohodnutý i dříve, ale pořád to bude spíš kratší pokec fanatiků PC :smile: Osobně vezmu pár zajímavých kousků ze své sbírky hlavolamů, jestli někdo přitáhne notebook, tak můžu demonstrovat a vysvětlit nějaké software, pár (spíše starších ale skvělých) her, ukázky filmů co stojí za shlédnutí a podobně ...

Srazy se konají ve spolupráci České Pirátské Strany (díky tomu budou později i v ostatních krajích ČR, protože to už je z mého dosahu), jejíž členové jsou podobný fanatici (v převážné většině) IT technologií jako my. Byl jsem si s nimi pokecat o všem možném (PC, kopírování, bordelu v podnicích, městech i ve státě) na jejich srazu (jako příznivec ČPS) 4.4.2011 toto pondělí v 19:00 v Havlíčkově Brodě, v Pizzerii & Bowling Fabrika. Bylo nás jen 7 a to většinou z jiných měst :smile: Když si vzpomenu (z doslechu) na jedno zdejší setkání PC-HELP fóra (v Plzni?), kam nakonec přišel jen Jan Pašek, tak si říkám, když spojíme síly dohromady, tak aspoň na sraz dorazí pár lidí :lol:

Předběžný (nepovinný) zájemci o sraz (nebude poslední) můžou v tomto vlákně dát vědět, abych měl aspoň nějakou představu, místo a přesný čas - do týdne bude upřesněno ... sraz se bude konat na 100%, (teoreticky) i bez účasti PC-HELP.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 07 dub 2011 11:25

Zatím jsem dal předběžně návrh na Jihlavu, jako střed kraje Vysočina, kvůli dobré dostupnosti (z Vysočiny). Co ten odkaz, dostanete se tam, nebo ne?

Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod Orcus » 07 dub 2011 11:26

Zkoušel sem se dostat včera a chce to opravdu registraci :/
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 07 dub 2011 11:38

Tak sem dám aspoň relevantní část vlákna:

Obrázek

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod mike007 » 07 dub 2011 13:42

Fórum, které je zásadně proti warezu se bude paktovat s pirátskou stranou ... to nechci vidět :lol: :lol:
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod Spyke » 07 dub 2011 13:56

Název nemá s programem a cíli strany nic společného, ten vzešel jako podnět událostí ohledně TPB. A stejně jako třeba KSČM si nemění název, ani oni si to momentálně nemohou dovolit, lidé si je musí spojovat s daným milníkem. Především jde o to vniknout do podvědomí obyvatel jako strana bojující za práva na internetu, soukromí a svobodu. Domníval jsem se, že je to známá věc.

Ale dokud v jejím čele nebudou stát schopní lidé, nevezoucí se pouze na popularitě a programu švédského originálu, nemá cenu se nad tím nějak pozastavovat. Vzhledem k nízké informovanosti lidí, absenci komplexnějšího volebního plánu, směšné propagaci, s prominutím, "pofidérního" vnitrostranického osazenstva, atd., stejně nemá šanci jakkoli se prosadit ba dokonce něco změnit. Tím ale netvrdím, že tu není problém, tedy spíše bude, postupem času. Hezké je snad jedině to, že se s tím snaží alespoň něco, i když marně, udělat. Jako pokus dobré, ale teď už to půjde jen dolů.. :wink:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod karlos » 08 dub 2011 07:04

Politika mě obklopuje a sviní můj život zcela všude a jsou místa a chvíle, kdy bych si od ní rád odpočinul. Můj volný čas patří mezi ně...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod Tomina » 08 dub 2011 10:04

Vážně o tom uvažuji, ale nechci se dávat do souvislostí s ČPS..mám podobný názor, jako mike007
Rozhodně bych sem přesto politiku netahal..

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 08 dub 2011 19:53

S ČPS je to spojené proto, protože jsou to stejný fanatici do PC a spoustou zájmů se prolínáme. A také proto, že jestli přijde jen 1 člen PC-HELP fóra, bude mít jistotu, že tam nebude sám, protože členové a příznivci ČPS dorazí zcela jistě. Když nechcete mít s politikou nic společného, tak se potom divím, že tu na ně nadáváte (mafie současné i bývalých vlád) a lidi co mají stejné názory byste mezi sebou nesnesli.

To že se fórum staví a musím říct že v 99,99% je to jen naoko, proti warezu (stačí když nahlédnu do SZ), aby nebyli problémy je jedna věc. To že by se mělo fórum chovat morálně a zodpovědně a například dotazy typu co mám hrát ve škole při vyučování za hru a podobné vlákna zablokovat a smazat je druhá věc. Nestalo se tak a docela mě to zklamalo.

Netajím se s názory, že copyright je v současné době přežitek a že do budoucna je to potřeba vyřešit. Dříve jste si také mohli soukromě opsat knihu a nikdo vás za to nepopotahoval. A taková ručně opsaná kniha (před érou knihtisku) měla cenu domu. Jsem proti kriminalizování domácích uživatelů, co nepoužívají software k výdělku. Ať software platí, ti co se jím živí + podniky a instituce (úřady). Jsem pro kopírování a sdílení, protože se tím zvyšuje znalost a schopnosti lidí, kteří je potom mnohdy v pracovním procesu využijí (na placeném software). Kopírování a sdílení je potřebné pro rychlejší pokrok ve všem. Německo (versus Anglie) ve 20. století a Čína (versus západní svět) ve 21. století jsou toho příkladem.

Nikdo z fóra PC-HELP se o politice bavit nemusí, pokud nebude chtít. Mohu dosvědčit, že členové a příznivci ČPS jsou milí a příjemní lidé, když byste to dopředu o nich nevěděli, tak ani nepoznáte, že jde o politiky. Nicméně pokud to bude někomu nepříjemné, můžeme se trhnout a odejít jinam, ale rezervace dohodnutého místa bude zařizována z jejich strany. Místa srazů na Vysočině (a později i v jiných krajích) budou pokaždé jiná, v létě plánuji vzít sraz na houbařský výlet do bažin za Brod s mezi-zastávkou v lesní hospůdce (kde chovají i koně), délka trasy kolem 15 km. Na konci výletu bude všem účastníkům vymazána paměť :lol: Chápete, že je to kvůli tomu, abyste mi později nesbírali hříbky na mé trase před nosem :lol:

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod jarbad » 09 dub 2011 08:08

Tak určitě bych se tam zajel podívat,snad mi do toho nic nevleze.A taky bych zcela určitě jel autem,takže kdo by měl zájem z Třebíče toho můžu vzít.Takže kdyžtak SZ na domluvu.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 09 dub 2011 13:06

Jak už jsem psal, srazy budou každý měsíc (ale vždy v jiném městě), takže když to někomu nevyjde, může v případě zájmu přijít jindy. Bylo by fajn, kdyby někdo přišel s notebookem (já mám jen 2 "stolní" PC), kvůli demonstracím softwaru. Pokud někdo má něco zajímavého na předvedení, určitě to bude vítané. Mám vzít na ukázku i tohle >>>

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



?

Bylo by to jen na lehké a chvilkové ošahání, protože nálepky na špičkách a vůbec lepidlo co drží barevné nálepky je po těch rocích už nekvalitní a tolik už nedrží ...

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Srazy členů PC-HELP fóra + ČPS

Příspěvekod X » 28 dub 2011 14:44

"Takže zamluveno, stůl pro 8, od 18:30 v Pivovaru"

Přesnou adresu ještě upřesním, co nejdříve ... dříve místo srazu nebylo známo, kromě města (Jihlava), nejspíš také řeší vše na poslední chvíli :smile:

Nikdo nevezme notebook či něco podobného? Abych věděl, co mám vše připravit ...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti