Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Příspěvekod d1amond » 13 lis 2010 16:51

Hodně OT, ale kam s tím :eh:
Tak jsem absolvoval prezentaci obchodníka s výrobky Raypath pro ekologické čištění domácnosti. Jedná se o prodej typu Multi Level Marketing - kdo neví o co jde... já mám kamaráda, co mě zasvětil, jeho zasvětil jiný kamarád a toho zase jiný. Každý si tvoří svou obchodní skupinu, ze které všichni "nahoře" nad ním mají provize (ale tvrdí, že nee). A všichni začínají rozjíždět ve vašem kraji bussines. Proč ne, je to úspěšný obchodní model, ale potřebujete na to skutečně hroší kůži.
Výrobky zajímavé, celkem sada 21 ks - speciální hadříky, teleskopická tyč, hlavice na čištění okna, sada na auto a pleťová sada pro dámy. Cca za 34000,-. Taky mi padla brada :x . Ale to je jen začátek koloteče slev a různých kombinací sad, pro každého něco. Vše je podloženo patentem na výrobu, zastřešeno Evropským institutem pro ekologii a zdraví, v Maďarsku už to mají snad všichni, obchodník sám to doma používá a samozřejmě praktické ukázky vás jen utvrdí.
Zaměřil jsem se na pár detailů:
1) Patent - jaký, kde je uveden, chtěl bych ho znát. Nevím nic o technologii výroby toho chlupu a že to je jako "vlas" mi prostě nestačí.
2) Evropský institut pro ekologii a zdraví - kdo o něm kdy slyšel? Každopádně vám poskytne dotaci(=slevu) na tyto výrobky, ale pouze tento měsíc :D Dr. Stanisław Pfeifer vypadá jak unterwasserman z filmu The Italien Job (ten zlý, co všechny podvedl) :lookround:
3) Prováděné pokusy zvládnete se sepraným ručníkem také :bigups:
4) Obchodník jak se posadí a začne psát, bude od vás chtít podpis a jen těžko se ho zbavíte :huh: Musí prostě odjet s podepsanou smlouvou.

Tím nechci výrobky kritizovat, vylepšený mop na podlahu byl super a hadříky vypadaly že záruku 2 roky vydrží. Akceptoval bych ale cenu kolem 2000,- max 3000,- :bigups:
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Příspěvekod X » 14 lis 2010 00:11

Před pár dny se mi pokusila nějaká obchodnice s mobily či tarify u branky něco prodat ... tak jsem ji ekologicky poslal do pr**** :lol: :evil:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Příspěvekod memphisto » 14 lis 2010 01:26

Jo, těchto marketingových žvástů nám chodí týdně několik do schránky. Ze začátku to zní velice hezky a kdo by nechtěl skoro za nic hromadu peněz, ale má to jedno hodně velké ale .... a tím je, že pokud se tomu budeš věnovat pravidelně jak bys měl, tak dostaneš sice slušné peníze, ale ani zdaleka to nepokryje strávený čas prací.
Viz jeden můj kamarád dělá finančního poradce. Úplně stejné jako tohle, akorát "prodává" nabídky pojišťoven, spořitelen, udržuje klientelu, nabírá nové klienty, apod. Sice vydělává nějakých 25-30 tis. měsíčně, ale nemá absolutně žádný volný čas. Víkendy,svátky pro něj neexistují.Neustále jezdí po klientech a provolá strašný balík a ještě víc projede benzínu. Děkuji, nechci!
Dalším dvěma kamarádům za podobné kšefty hrozí exekuce, protože vyvuk majitel firmy zmizel do zahraničí a všichni, kdo v tom "jeli" s ním jsou tahání po soudech, apod. Šéfík opaluje pupek na Bahamách a ti u nás po něm splácí dluhy
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Příspěvekod atari » 25 bře 2011 06:42

U nás byla paní také:
1. Že to je patent paní tvrdila také, ale to mě moc nezajímalo....
2. O dotaci také paní říkala - sice neříkala, že platí jenom tento měsíc.
3. Provádděné pokusy by sepraný ručník absolutně nezvládl. V příbuznosti si to koupili, a jenom se jim potvrzuje, že to opravdu je velmi funkční a ušetři mnoho času (kromě jiného).
4. Paní (se posadila) začala psát, tak jsme to vyplnili (jak se nám to líbilo) podepsali, nic si nekoupili, dostali jsem dárek (dle našeho výběru) a vše bylo v pohodě - žádný velký nátlak, pouze v rámci slušnosti (alespoň né z mého pohledu).
5. A zjistil jsem, že firma toto prodává v ČR již mnoho let a v zahraničí ještě déle. Takže v tom podvod nevidím. (Prodávat předražené věci u mě je vše jiného, jen né podvod)
A teď to hlavní:
6. Od té doby to sháním, kde by se to dalo sehna levěnji - (stačily by jenom vybrané položky) !!

d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Raypath - ekologické čištění za 30k aneb MLM

Příspěvekod d1amond » 27 bře 2011 17:00

Tím nechci výrobky kritizovat, vylepšený mop na podlahu byl super a hadříky vypadaly že záruku 2 roky vydrží. Akceptoval bych ale cenu kolem 2000,- max 3000,- :bigups:

O podvodu (krom té osoby z fotografie) nepadlo v celém článku ani slovo. Jen jsem poukazoval na cenu - jak správně píšeš, za tyto peníze to nestojí.
U nás také vypsal, že prezentaci provedl, dal nám dárečky a potom "pokračoval se smlouvou".
Dají se koupit levněji - od lidí, kteří s tímto prodejem končí a musí se zbavit toho co nakoupili. Nejlevněji jsem to viděl za asi 18k komplet.
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Phishingovy utok aneb email odesilatele Příloha(y)
    od drobino » 15 pro 2023 08:22 » v Vše ostatní (sw)
    14
    1693
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    17 pro 2023 20:12
  • PC po čištění se rozjede bez obrazu
    od Mallwerick » 18 bře 2024 11:24 » v Problémy s hardwarem
    6
    501
    od Mallwerick Zobrazit poslední příspěvek
    18 bře 2024 13:18
  • Jaký kompresor na čištění PC a elektroniky pro rok 2024
    od Ondras66 » 23 úno 2024 00:47 » v Vše ostatní (hw)
    10
    1052
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    01 bře 2024 23:17
  • Windows 8.1 - nejde spustit nástroj čištění disku
    od Kaisinel » 23 zář 2023 12:50 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    1317
    od Kaisinel Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 14:41

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů