SET TOP BOX

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

SET TOP BOX

Příspěvekod aldik » 01 čer 2008 12:14

mám menší problém .. rozbil se mi ovladač k set top boxu značky X-Site a potřeboval bych vědět jestli se nedá koupit nový ten samý nebo nechat poslat z ofic.stránek výrobce (které sem ovšem nenašel) .. a nebo doporučte nějaký dobrý univerzální ovladač který by fungoval i na SET TOP BOX X-Site :?

dííky za odpovědi

Reklama

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod aldik » 02 čer 2008 15:53

však značku tam mám .. X-Site :smile:

xaverius
Level 3
Level 3
Příspěvky: 603
Registrován: srpen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod xaverius » 02 čer 2008 16:38

Zkus se podivat spis na servisni strediska x-site,tam bude urcite moznost objednani konkretniho ovladace.Jinak co se tyce univerzalu,nikdy jsem na set top box univerzal nepouzival,pouze na ostatni elektroniku.ted konkretne pouzivam laudman na tv,combo dvd/vcr.Pouzival jsem,spise zkousel,panasonic,philips,ale ani jeden sem si nenechal.Byl jsem s nima naprosto nespokojen a philips sem ani nenaladil.Sahnul jsem po laudmanovi,protoze je levny a nestalo se,abych nejaky pristroj nenaladil.Da se poridit do 150,-.

:nervous:
Intel Pentium Dual-Core E6700,2x2GB RAM DDR3 1600MHz,1x160GB HDD SATA na system,1x1000GB HDD (šuplik),1x320GB HDD (šuplik),1x320GB HDD externi box,GK Gainvard 460GTX 1G GDDR5 256bit,Evolve 650W zdroj,OS Win7 Home Premium 64bit

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8735
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod richchie » 02 čer 2008 18:04

A kterej :D

SET UP BOX X-SITE XS-DVBT-99S
SET TOP BOX X-SITE DVB-T-99R
SET TOP BOX X-SITE XS-DVBT-742
SET-TOP BOX X-SITE DVBT-74S

Nebo ňákej jinej :D

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod aldik » 03 čer 2008 13:07

X-SITE DVB-T-99R :smile: .. spokojenej?

//smazána zbytečná citace
//Karlos

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod karlos » 03 čer 2008 15:55

Ten samý kepl jsem si také opatřil, podpora ze strany výrobce je více než děsná. Skoro mám podezření, že se tento výrobek vyskytuje, že zkrátka nemá výrobce :wink: S ohledem na jeho cenu, bych neřešil novou dálku, ale koupil si jiný. Já jsem jej nahradil set top boxem JETT. Je to také laciný kepl, ale má hezčí design a je doplněný DVD přehrávačem a sloty na USB a SD karty.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8735
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod richchie » 03 čer 2008 17:20

V případě ovladače pokud je v záruce tak ji využít jinak nějaký univerzál.Na této stránce je i výrobce

http://vltava2000.cz/datram/default.asp?lngDepartmentID=17

ale vypadá to že tyto přístroje je výroba Čína a oni jsou jen dovozci a přístroje jsou přeznačené .Pokud jde o univerzály tak každý preferuje něco jiného.

http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=109521

http://www.hifimarket.cz/shop/polozky.asp?skupina=300000-01-1&v=CHAMELEON&v=PRO2

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod karlos » 03 čer 2008 17:47

ale vypadá to že tyto přístroje je výroba Čína a oni jsou jen dovozci a přístroje jsou přeznačené

Kdž jsem o to ještě stál a hledal o nich informace, tak to vpadalo na nějakou malou pražskou firmu. Ale dnes se již kloním k tomu, že ta pražská firma se věnuje jen přeznačování a nikoliv montáži výrobků :evil:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8735
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod richchie » 03 čer 2008 20:46

Hodně lidí se nechá zlákat cenou,ale málokdo si uvědomí co tyto přístroje umí.Tipoval bych MPEG-2 a nic víc.Pokud se začne kodovat v MPEG-4 tak jsou k ničemu.A myslim si podle počtu žadatelů o licenci na vysílání jak sat tak pozemní vysílání tak se na nové kodování přejde asi brzy.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: SET TOP BOX

Příspěvekod karlos » 04 čer 2008 15:40

Do té doby si klidně počkám se sypákem za pár stovek, než na to čekat s drahým krámem, který bude, až TO přijde, zastaralý :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů