Stávka uživatelů PC-HELP Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod memphisto » 14 čer 2011 20:06

Odbory jsou verbež, co za těžké prachy akorát slušným lidem otravuje život. Zrovna ve čtvrtek jsem chtěl cestovat a ejhle ... leda tak do *****. Četl jsem diskuzi s panem Duškem a měl jsem dost. Tak jsem se nenaštval už dlouho ... Slušné lidi berou jako rukojmí a když se tam řidič MHD ozval, že bere 18 hrubého + hormadu dalších benefitů a tedy ty platy jsou zkreslené, tak byl okamžitě cenzurován a Dušek odmítl odpovídat. Na diskuzi bylo také spousta negativních ohlasů a mistr mlel pořád jedno a to samé. Nemají žádnou vizi a pouze kritizují, to umí každý, ale aby bojovali za lepší BOZP, apod. to né.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod kimi999 » 14 čer 2011 20:19

Romaine: Mam to podobně, ovšem já mam to štěstí že autobusem, kterým jezdím pravidelně potkávám ty "lepší". Já osobně jsem spokojen s řidiči na Novojičínsku, ovšem když jedu někam dále a neřeknu úplně správě jméno zastávky, to jsou potom kecy, takové "příjemné" řidiče přeřadit někam na Sibiř.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod memphisto » 14 čer 2011 20:21

Odboráři jak se patří: Někteří odboráři budou hrát ve čtvrtek golf, plánovali to rok dopředu

Tomu se říká výsměch .... levicově smýšlející soudruzi se oddávají kapitalisticko-pravicovému sportu :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 20:22

Odbory jsou verbež, co za těžké prachy akorát slušným lidem otravuje život. Zrovna ve čtvrtek jsem chtěl cestovat a ejhle ... leda tak do *****.


Toto je názor většiny náctiletých kteří se o sebe nemusí starat. Dušek je jedna věc a ti slušní lidé druhá - ti budou stávkovat.
Podobné a mnohem horší názory jsem slýchával v letech 88-89 a od lidí kteří jsou dnes úspěšnými podnikateli. Kdyby tenkrát bylo po jejich názoru, byli by v řiti, max. v nějaký šedivý fabrice. :lol:

kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod kimi999 » 14 čer 2011 20:26

Tohle mě pobavilo :D :D

Kalousek píše:Kalouskova básnička o odborářích
„Odboráři, odboráři,
vezli sračky na trakaři.
Po cestě však vedli boje,
kdo se bude držet oje,

Neboť ten, kdo tlačil vzadu,
ten se neubránil smradu.

Odboráři, odboráři,
hádali se s hněvem v tváři tak,
že ač cesty byly rovny,
spadli s vozem do senkrovny.

Odboráři chodí plačky,
nemají v čem vozit…“


Celý článek tady: http://www.novinky.cz/domaci/236247-kal ... nistr.html
Ovšem je rozhodně lepší ministr než by byl kdokoliv z odborů, kdyby stál za *** tak by asi nebyl tam kde je...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod memphisto » 14 čer 2011 20:29

BS: K tomu se opravdu nebudu vyjadřovat.... Každý svého štěstí strůjce ....
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 14 čer 2011 20:33

Evidentně má každý svůj názor na věc. Dílem z načerpaných informací z médií a "rodičovskou školou". Ovšem věřím i na samostatné myšlenkové pochody. Mně osobně se stávka taky dotkne, ale vím o ní od neděle a podle toho jsem zařízen. Nevolil jsem ani pravici ani levici, v podstatě na valný význam těchto příslušností nevěřím, poněvadž bordel, korupce a vytírání si zádele s občany je doménou (jak již víme nejenom z historie) celkového politického spektra. Nepovažuji se za politologa a budu jedině rád, když mi někdo osvětlí (rozumně) co, proč a z jakých důvodů by měli odboráři na stávce vytřískat. Copak Vy to nevidíte? To je kauza za kauzou a tvorba půdy pro prosperitu prospěchářské elity na úkor běžných občanů je více než očividná. Kamkoliv se podívám, všude vidím (a je tam) tunel. Fotovoltaikou, silnicemi, zdravotnictvím, armádou počínaje, vším ostatním konče. Nebudu konkretizovat. Vy se například máte dobře či "standardně", SPousta lidí ale je na tom hůř, protože vládnoucí politická garnitura (nejenom nynější, ale se stejnými ksichty) se o to zasloužila. Jak vidím nějakou sebevraždu, tak si to už automaticky spojuji s působením nastoleného systému a čarování vlády. A není divu. Jsem velmi nespokojen, protože žádnej schodek by tu nemusel být, kdyby vláda byla opravdovou vládou rozpočtové zodpovědnosti. Mezitím utíká spousta miliard do "slepých děr", protože několik rádoby odborníku rádo a často experimentuje s našemi penězmi. Nechci jitřit emoce, ale toto je výstižné a nadčasové. Třeba lidi volili pravici i s tím, že příjdou reformy, ale né s tím, že příjdou podpásovky.

kuntscher
Level 3
Level 3
Příspěvky: 604
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod kuntscher » 14 čer 2011 20:39

myslím, že mnozí z nás nemají ani tušení zaco je dnešní společnost odborům vděčná, co vlastně znamenají, kdy a jak vznikly. nicméně názory typu rudé odbory atd. jsou zcela mylné, díky ním v západních zemích mohla vzniknout jákáž takáž demokracie. bohužel dnešní globalizovaná společnost spěje velmi rychle od chatrné demokracie k plutokracii. hele kimi měl by si zkusit být řidičem třeba rok,dostal by jsi školu jako nikdy. hlavně řidičem hromadného prostředku. a ještě jedna věc k plutokraticky smýšlejícím...právo na stávku je dáno ustavou, stávkovat může stejně švadlena, instalatér tak i řidič, ale žádný zákon neukládá právo na opravů šatů, odpadů ani veřejnou dopravu. takže pokud je stavka zrovna v dopravě,namažu hůlky kafrem a pěkně po svejch.
Naposledy upravil(a) kuntscher dne 14 čer 2011 20:44, celkem upraveno 1 x.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 20:41

proč a z jakých důvodů by měli odboráři na stávce vytřískat
Však sis na to odpověděl.

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 14 čer 2011 20:44

Blue Spirit: to, že lidé taky chtějí trochu spravedlnosti a pořádku nepovažuji za snahu vytřískat nějakej politickej kapitál.

--- Doplnění předchozího příspěvku (14 Čer 2011 20:50) ---

Romaine: cože? :D

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9516
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod mmmartin » 14 čer 2011 20:52

Blue Spirit píše:..... odboráři k tomuto aktu dostali mandát od zaměstnanců.

Asi ta jako vláda dostala mandát ke svému vládnutí od voličů. Navíc mi poněkud vadí, že už zase někdo bojuje i za mně. Za mýho tátu bojovala napřed Rudá armáda - to moc slavně nedopadlo, pár let poté za něj bojovaly lidové milice - to dopadlo ještě hůř, pak jsme bojovali proti kontrarevoluci, vzápětí poté jsme při prověrkách bojovali proti vnitřnímu nepříteli, už mně ten věčný boj za někoho trochu leze krkem.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 14 čer 2011 20:54

Někdo musí bojovat, když se k tomu ostatní nemaj... :)


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů