Stávka uživatelů PC-HELP Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Stávka uživatelů PC-HELP  Vyřešeno

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 14 čer 2011 16:05

Jak vlastně fungují odbory? Jak vznikají? Šel by založit odbor pro členy tohoto fóra? Rád bych se někdy účastnil nějaké stávky posvěcené Ústavou, ale nepřísluším k žádným zaměstnavatelům (i když pracuju teda tvrdě, tzv. OSVČ). Lze založit odbor pro PC-HELP? Myslím si, že by to nebylo od věci.

//Ltb: označil jsem jako vyřešeno, ať to nestraší v TOPxx. Politiku na PC-HELP bych moc netahal :?

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 16:23

alenko však už ti říkali ať nechlastáš :lol: Tady se opravdu odbory založit nedají, ale ke stávce se můžeš připojit i jako OSVČ. :smile:

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 14 čer 2011 16:27

Blue Spirit: já teď nechlastám... :D Jen mě to zajímalo. Jestli se nedá založit odbor i pro běžné lidi navštěvující určitou stránku. Budu ti teda věřit a stávkovat budu i jako OSVČ. :) Bez následků.

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod Romaine » 14 čer 2011 19:13

Něco se ti na pc-help nelíbí, že tu chceš stávkovat nebo co??? :evil: Jako OSVČ je tvůj přístup dost překvapující. Nebo tobě navadí, že nejen sami řidiči, ale i jejich rodiny jezdí zadarmo a platíš to ty na nehorázně vysokém jízdném? A jejich chování? Zavírání lidí do dveří, jízda brzda plyn aby se pobavili apod.? Spíš cestující by měli stávkovat a ne oni! Už dlouho čekám, kdy bude student agency jezdit i po železnicích a kdyby měli vlastní MHD v Brně, tak neváhám!
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 19:20

Romaine, snad jim ty volné jízdenky a slevy nezávidíš? Však i studenti mají jisté výhody a platíme to všichni! Jistě není v dopravě vše O.K., ale tady ani tak nejde o to kdo stávkuje, ale hlavně že stávkuje někdo!

Mně se nelíbí třeba poslanecká kantýna:
Přílohy
PK.JPG

kimi999
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1103
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod kimi999 » 14 čer 2011 19:23

Ale nemůžeme říct, že každý řidič je s prominutím kretén, jsou i normální a slušní... ovšem co se týče stávky, jak už někde padlo, kde berou odbory tu drzost říkat nám co je pro nás nejlepší, ve volbách jsem si zvolili pravici, i když je voličům jasné, že nás to bude trochu bolet. Já patřím do mladé generace a neděsí mě že si buď budu muset na důchod spořit sám nebo půjdu do důchodu v 70, je to naše volba (teda aspoň většiny národa) a odbory do toho nemají co kecat. A nejvíce jsem se pobavil u otázek V. Moravce. "My máme připravené lepší návrhy, můžete se podívat na našich webových stránkách..." ale že by něco přinesl do otázek? Měl šanci ukázat to většina národa v přímen přenosu jak chce řešit tuto krizi, ale neudělal to.

Blue Spirit: Snad jim to nezávidíš, každý máme něco. Kdo chce takto levné jídlo a potom vypadat jako Paroubek má se stát poslancem. :D

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod Žbeky » 14 čer 2011 19:26

Moc rád bych viděl "běžnou restauraci", kde prodávají obyčejný řízek za 160Kč, guláš za 145 a 2dcl kofoly za 25... To moc běžná restaurace není
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod Rewqa » 14 čer 2011 19:26

Hm...Gambáč za 7,- :evil:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 19:29

Žbeky ano, úplně běžná restaurace to není, je to lepší pražská restaurace, ale on ten jejich řízek také nevypadá jako ten v běžné restauraci u vás ve Vsetíně, anebo u nás v Semilech.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod guest » 14 čer 2011 19:34

kimi999, nevím kolik je ti, ale podle toho jak píšeš mnoho jistě ne. Věřím ti, osobně jsem v 16 anebo 20 letech měl stejný názor, v těch letech nikoho nezajímá co bude za padesát let.
Odboráři ti do toho nekecají, odboráři k tomuto aktu dostali mandát od zaměstnanců.

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43072
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod jaro3 » 14 čer 2011 19:55

Taky si myslím , ale všechno se změní , když mladí vyjdou potom ze školy a jdou rovnou na pracák , kde se s nima už nikdo nemazlí...k tomu si budou muset všechno platit..a nebudou mít z čeho , i ta vysoká bude stát statisíce , tedy zatím 100.000,- na školném ( jak dlouho?) + dojíždění , kolej , vše ostatní..
To potom to pravicové myšlení jde do kytek ( neplatí pro Ty , co mají bohaté rodiče).

kimi999--asi nikoho nevolil , jak to vypadá , nemá ještě věk.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Stávka uživatelů PC-HELP

Příspěvekod Romaine » 14 čer 2011 20:01

Odboráři jsou normální příživníci. Vláda se podvolila lékařům a teď bude postupně vydírat všechna ta pakáž. Samo chcou u vlády levici, která jim dá i ty peníze, které nemá. Ne, že bych byla úplně spokojená se současnou situací. Ale to tu nemá cenu řešit.

Bluespirit: Nevím, proč hned řešíš závist (podle sebe..?). Nejde o závist, ale o počty a dobu (daří se - výhody, nedaří se, výhody se zruší)! Jen si spočítej kolik to tak asi je celkem! Slevy pro studenty, důchodce, malé děti mi přijdou normální, ale aby si celá rodina jezdila zdarma? PROČ? Nejde o soukromou firmu! To, že sám řidič neplatí je logické, celá rodina ne!
A důchody - taky nepovažuji za správné, že moji prarodiče se doslova 10 a 15 let už válí v důchodu i když si ještě mohli přivydělávat a všichni na ně pracují, zatím co já ani mít státní důchod nebudu. A to si ještě stěžují?! Slova mé babičky na to, že když bude volit jistou politickou stranu, tak mi zničí budoucnost byla: "No a co?!" a posléze "Ale stejně máš babičku ráda, že?" Tak asi tak. Důchodců přibývá a řešit se to musí. Kdopak asi bude důchodce živit, když mladí nebudou moct uživit sebe natož rodinu a bude se tu víc a víc stárnout?

kimi999: Já neříkám, že všichni, ale pokud porovnám počty nepříjemných zážitků a příjemných, tak je to tak 1000:1! A kdo myslíš, že hlavně stávkuje?

jaro3: Právě končím školu a pravicové myšlení do kytek nejde. Rodiče se drží těsně nad vodou, ale mám mozek a vím, že stát není dojná kráva. Ale jestli si tě koupí růží a koblihou a planými sliby.. Vždyť ani nemaj žádné plány na reformy krom toho ždímat drobné živnostníky a podnikatele, kteří jsou většinou už teď stěží nad vodou!
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti