Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

KillHak
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Příspěvekod KillHak » 22 pro 2010 20:06

Zdravím.. mám takový dotaz, když jsem si zapnul PhotoShop.. nemůžu vkládat žádná písma jelikož mi to hlásí že soubor CP1250 (což je nějaké kódování nejspíš UTFko) je poškozen a není čitelný.. když ho chci otevřít.. pochopitelně se "hlásí" jako že je prázdný, našel jsem si tedy na internetu obsah tohoto textového souboru abych ho do něho ovšem mohl vložit.. ovšem nemůže se do něho pochopitelně ani zapisovat a tak jsem si vytvořil nový soubor.. ten ovšem ve stejné složce nemohu přejmenovat stejně a tak nevím co s tím aby to s tím PhotoShopem šlo.. co mám s tím poškozeným souborem udělat.. mohu ho nějak odstranit.. jinak nejde ani přesunout :(
Tak děkuji předem za nějaké rady :)

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Příspěvekod guest » 22 pro 2010 20:14

Pokud Photoshop není momentálně používaný, měl by jít tan soubor nahradit jiným nepoškozeným. Případně přeinstaluj Photoshop.

KillHak
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Příspěvekod KillHak » 22 pro 2010 20:17

Ale ten soubor nehlásí že ho využívá jiný proces, zkusil jsem vypnout PhotoShop a nejde to i tak.. a ani si nemyslím že je to photoshopem.. jelikož když spustím chkdsk tak se to na 12% zastaví a klekne celý počítač takže chyba bude asi ve starým HDD.. ale i tak mi přijde divný že by žádným způsobem ten soubor nešel vymazat nebo aspoň něco udělat aby to v tom PSDčku šlo

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Soubor nebo adresář je porušen a není čitelný

Příspěvekod guest » 22 pro 2010 20:45

Stáhni si CrystalDiskInfo - co ti to napíše a pak zkontroluj disk utilitou od výrobce.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Soubor .bin Příloha(y)
    od Vodis1997 » 29 kvě 2024 02:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    747
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    29 kvě 2024 09:39
  • Poškozený soubor excelu Příloha(y)
    od Jsimi » 06 úno 2024 22:43 » v Kancelářské balíky
    0
    2689
    od Jsimi Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 22:43
  • Soubor personal.xlsb je uzamčen pro úpravy
    od VOM » 04 říj 2023 14:33 » v Kancelářské balíky
    3
    4663
    od VOM Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 16:12

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů