APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Vaše hodnocení tohoto vlákna (zpětná vazba = oblíbenost, spokojenost) - vyšší je lepší:

100%
0
Žádná hlasování
90%
0
Žádná hlasování
80%
0
Žádná hlasování
70%
0
Žádná hlasování
60%
0
Žádná hlasování
50%
0
Žádná hlasování
40%
0
Žádná hlasování
30%
0
Žádná hlasování
20%
0
Žádná hlasování
0 - 10%
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 03 pro 2016 03:21

SwiftKey nečeká na Ježíška. Nejpoužívanější alternativní klávesnice je teď celá zdarma

Klávesnice SwiftKey podporuje více než 100 jazyků a má už přes 250 milionů uživatelů. Rozmachu jistě pomohl vstup na iOS a také fakt, že od léta 2014 je základní verze zdarma. Platilo se pouze za motivy, tedy různá témata vzhledu, kterých bylo v obchodě asi stovka. Teď se tvůrci rozhodli, že i tuto část uvolní k bezplatnému stažení. Kdo má zájem, nechť zamíří do Play Storu nebo App Storu ...

http://www.cnews.cz/swiftkey-neceka-na- ... ela-zdarma

Obrázek

Reklama
JirkaMik
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod JirkaMik » 20 čer 2017 10:47

X píše:   Co je launcher a který je nejlepší?


.....
V příštím dílu o LL: Lighting Launcher - 2. díl: Základy práce s aplikací - si povíme o tom, jak s touto aplikací pracovat, protože to není tak jednoduché, především z počátku a možnosti jsou velkolepé, především pro hračičky ... návody, obrázky, videa, to pokud vím v češtině zatím neexistuje ... i já se ale stále s LL učím, takže to nebude asi poslední díl ...


Prosím, kde najdu ten 2. díl?

Díky

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 20 čer 2017 11:00

Až ho napíšu ;) Takovéhle články dají spoustu práce, mám v plánu více věcí, jen to chce chuť, čas, spousta zkoušení. Chtěl jsem například mít v článku i video s postupy, ale narazil jsem na to, že to nelze a je nutné mít rootnutý přístroj. Smarthodinky jsem si rootnul, ale u Huawei mobilů mě přešla chuť a za riziko mi to nakonec nestálo, Huawei dělá problémy i se zamknutým bootloaderem a i když jsem našel v Jihlavě prodejnu, která má i s Mate 7 zkušenosti, nikdo nezaručí že nakonec nedojde k bricknutí a z mobilu se nestane cihla. Je dobře že jsi se ozval, pamatuji že jsem to sliboval a pokusím se to zařadit do svého plánu snad do měsíce. Dále bych chtěl pokračovat i ve vláknu o ZX Spectru a možná i v některých dalších. Jen pro představu, když třeba přidám příspěvek do vlákna: Melodrama a jde o lepší a obsáhlejší seriál, "sežere" mi to klidně i 5 - 7 hodin času :lol: Já se rád se vším piplám, vyžívám se v drobnostech a snažím se to maximálně vymazlit ...

P.S.: zde (v tomto vláknu) jsem měl v plánu více zajímavých aplikací, ale už jsem takový, že skáču z věcí jako blecha na další záležitosti ... jen nakousnu: zajímavé audio přehrávače, gesta pro vyvolání čehokoliv, ovládání mobilu hlasem i pro diktování SMS, e-mailů, příkazů, spuštění aplikací a mnoho dalších.


Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 22 lis 2017 17:50

Google nabízí až 80% slevy na hry pro Android

V tomto období jste asi svědky největších slev za celý rok. Spousta prodejců jej jednoduše nazývá jako Black Friday. I Google se zapojil a vytvořil speciální nabídku „Akce na černý pátek“. Není to poprvé, co něco podobného dělá, ale letos je nabídka omezenější. V podstatě se zúžila jen na několik her, aspoň co se týče našeho trhu.

Asi tou nejzajímavější hrou je Monument Valley, kde se cena snížila ze 110 Kč na pouhých 34 Kč. Nejvýraznější sleva je u hry Ticket to Ride, kde z původních 210 Kč došlo na snížení na 50 Kč. V nabídce je celkem 24 herních titulů a na své si přijde snad každý. Kompletní nabídku najdete přímo v Obchodě Play ...

>>> https://dotekomanie.cz/2017/11/google-n ... y-android/

>>>>> https://play.google.com/store/apps/coll ... NO1ljIfk80

Obrázek

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 25 lis 2017 09:03

Z předešlého článku musím upozornit na výjimečně dobrou hru, která patří mezi vůbec nejlepší hry. Černý týden (pátek) bude u těchto slev trvat ještě nějaké 3 - 4 dny, takže ještě pořád máte šanci ...

Hra je opravdu krásná, malé umělecké dílo které staví na paradoxní grafice (pokřivená perspektiva), dobrý hudební podkres. Máte maličkou postavičku co se v každém levelu má dostat k cíli, v levelu bývají táhla, otočné věci, průchody, posunovátka, ... dle zvyklé perspektivě se vám bude zdát, že při otočení se nemůžete dostat výš, ale zde je to chyba a přesvědčíte se o paradoxní perspektivě a "nemožné" grafice. Obtížnost na přemýšlení v jednotlivých levelech narůstá, ale zkoumáním všech možností (i zprvu neviditelných) se přece jen doberete k cíli. Hra se na mobilech skvěle ovládá, mnohem lépe než podobně vydařená mobilní hra Cogs ... uvažuji v budoucnu i o zakoupení 2 (nyní asi 150 Kč), která je také krásná, jen o hodně lehčí, v podstatě jen procházení.

Hra

UstwoGames: Monument Valley


Obrázek

>>> https://play.google.com/store/apps/deta ... mentvalley

Obrázek



Obrázek

https://youtu.be/Me4ymG_vnOE

Obrázek

OBRÁZKY
► Zobrazit spoiler


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Android TV box
    od Rewqa » 07 led 2024 14:26 » v Vše ostatní (hw)
    13
    1217
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 12:13
  • Android emulator ve win 11
    od BigSandy » včera, 07:16 » v Programy ke stažení
    0
    138
    od BigSandy Zobrazit poslední příspěvek
    včera, 07:16
  • Android studio
    od L.L » 25 lis 2023 10:52 » v Programování a tvorba webu
    5
    1095
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 lis 2023 10:05
  • Přesunutí sms do nového android telefonu
    od Petr98 » 21 říj 2023 16:10 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1566
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 21:45
  • Sháním aplikaci pro 2-faktorové ověřování win+android
    od rhsCZ » 16 úno 2024 17:38 » v Vše ostatní (sw)
    2
    487
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 18:07

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti