WerFault.exe (virus?)

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

DanCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 538
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

WerFault.exe (virus?)

Příspěvekod DanCZ » 05 pro 2015 09:39

Ahojte, včera jsem si přes internet explorer prohlížel nějáký stránky mno a měl jsem zapnutý i firefox a tam asi 2 okna a najednou v nějákém čase mi vyskočila tabulka: WerFault.exe - Chyba aplikace Instrukce na adrese 0x53756261 odkazovala na adresu paměti 0x53756261. S pamětí nelze provést operaci: written. Kliknutím na tlačítko ok ukončíte program, no tak a když na to kliknu tak mi to furt vyjíždí a to i když ukončím prohlížeče.....podívám se do správce úloh a tam přibývají ty samé processy WerFault.exe a mám jich tam klidně přes 2000 (processor byl vytížený na 100%) když nepodržím enter pro ukončení všech tabulek než další přibyde, potom je asi 2 minuty klid a zase.......restartoval jsem pc a nespouštěl prohlížeč a šlo to v pohodě, potom jsem zapnul google i internet explorer a šlo to v pohodě (mozilu jsem nezapínal)....ovšem až dneska ráno to zase začalo a mám spuštěnou jenom mozilu..... Navíc jsem zkoušel nainstalovat avast antivirus ale po instalaci mi to píše že instalace nebyla úspěšná) Potřebuju pomoc, a prosím pokuď je možno tak bez těch log souborů je to strašně komplikovaný furt posílat nějáké log soubory a instalovat si na to nějáké programy. Díky

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43062
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: WerFault.exe (virus?)

Příspěvekod jaro3 » 05 pro 2015 11:03

Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host