Jak odinstalovat Windows8 defender? Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 02 říj 2013 09:26

Windows 8: How to disable and completely uninstall the Windows 8 Defender
http://xtendedview.com/computer/windows ... ows-8/740/
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Reklama
Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod Scientific » 02 říj 2013 18:12

Bohužel, nemám možnost postupovat podle návodu, protože nelze upravit "typ spuštění".

Obrázek
http://upload.cszona.cz/180/Bedsfdsfzvu.png

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 03 říj 2013 09:22

Podle návodu by to mělo jít.

Windows Defender je výchozí antivirový program je dodáván s Windows 8 i když to bylo s Widows 7 taky. To je velmi dobré antivirové a není pochyb o tom, že může zastavit téměř každý virus. Ale pokud chcete nainstalovat jiný antivirový software nebo Internet Securities, jako je Kaspersky Internet Security, tak proč ne zakázat výchozí jeden?Potřebujete zakázání a odinstalování programu Windows Defender ve Windows 8:V každém, jak se cvičení na současné xtendedview, snažím se zajistit potřebu to. Vzhledem k tomu, dělat vylepšení zbytečně je zbytečné a ztráta času. Takže je potřeba je Windows se specializuje na vývoj operačních systémů není Antivirus. Mnoho nových virů reklamní podprocesů vytvořených denně a hájit je výkonný databázový vyžaduje, a které by měly být denně aktualizována. Takže pokud si myslíte, že instalovat žádný další antivirus na počítači nebo již může instalovat jeden, pak jste právě běží dva antiviry na jednom systému. A to je naprosto plýtvání prostředky počítače. Takže to je hlavní důvod, proč byste měli zakázat jednu z nich.Jak zakázat a zcela odinstalovat Windows 8 Defender?

Postup je velmi jednoduchý. Jak používáte operační systém Windows 8 je to jednodušší.
Krok 1:Stiskněte Klávesa Windows a začít psát slovo "Defender"Získáte odkaz na program Windows Defender antivirus. Klikněte na něj a otevřete ji.
Krok 2:Přejít na >> Nastavení správce a zrušte volbu Zapnout Windows Defender.

To není dost odinstalovat. Budete muset zastavit program z bude otevřena při příštím startu Windows 8.
Krok 3:Nyní otevřete v nabídce Start (Metro UI) stisknutím klávesy systému Windows a klávesy "služby" bez uvozovek. Klikněte na něj a dostanete takové okno.

V tomto okně najdete dvě služby s názvem "Program Windows Defender Service" a Windows "Defender Network Inspection Service" Klikněte pravým tlačítkem myši na něj a zvolte "Vlastnosti" a vyberte Start up Typ: "Disabled" a nakonec stiskněte tlačítko použít.
Krok 4:Posledním krokem je jít do C:> Program Files >> složky Windows Defender a přejmenujte složku na libovolný název jako "Windows Defender starý" tak, aby v každém případě exe nemůžete zahájit provádění.Nyní je váš Windows 8 Defender nikdy nezačíná a ušetřete důležité počítačové zdroje, za předpokladu, že používáte jiný antivirový program.

Zkus to ještě jednou , pokud to nezabere zkus:
AppRemover
Musíme dočasně odebrat Anti-Virus, jak to v rozporu s opravou chci spustit. Můžete znovu nainstalovat znovu později. Pokud nejste spokojeni asi dělá, dejte mi prosím vědět před zahájením
AppRemover
Musíme dočasně odebrat Anti-Virus, jak to v rozporu s opravou chci spustit. Můžete znovu nainstalovat znovu později. Pokud nejste spokojeni asi dělá, dejte mi prosím vědět před zahájením
Stáhni si AppRemover

A spusť ho.
Zvol „No Installation“ a klikni na další (Next).
Dej zatržítko u „I agree……“ a klikni na „Start“.

Klikni na Next >>
Ujisti se, "Remove Security Application „ ("Odstraňte bezpečnostní aplikace" )že jsou shromažďovány a klepni na tlačítko Next >>
Krok # 1 Zkusíme se zbavit antiviru. Auto-odinstalace ( Re-open AppRemover ) , klepni na tlačítko Další >>
Ujisti se, ("Odstraňte bezpečnostní aplikace") že jsou data shromažďovány a klepni na tlačítko Další >>
AppRemover prohledá všechny bezpečnostní aplikace na Tvém PC.
Vyber nějaké << antivirové >> položky z nabízených aplikací a klepni na tlačítko Next >> dvakrát.
Postupuj podle případných dalších pokynů na obrazovce. Pokud budeš požádán o restart počítače, učiň tak.
Dokončen Appremoval proces ... .... Buď jako automatický start v seznamu služeb. Opakován vyjmutí z CP, ale obdržela odinstalace chybovou zprávu. Vybrané "opravy" možnost a obdržel chybovou zprávu. Stuck v limbu. HomeDog Zkus spustit AppRemover znovu mimo tuto dobu vyber "Clean Up Nepodařilo Odinstalovat" namísto "Odstraňte bezpečnostní aplikace"
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod Scientific » 04 říj 2013 17:45

V tomto okně najdete dvě služby s názvem "Program Windows Defender Service" a Windows "Defender Network Inspection Service"


Tu jsem se zasekl, nic takového tu nemám... Pouze víše zmíněne "Služba windows defernder" je to ono? NIc jeného obsahující slovo defender nevidím.

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 05 říj 2013 11:05

Jo to je ono , musíš dát Klikni pravým na něj a vyber :
Vlastnosti
v okně dej typ spouštění na:
Zakázáno.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod Scientific » 05 říj 2013 11:35

Už jsem ti psal i obrázek přikládal, že nelze změnit "typ spuštění" viz. obrázek výše. :(

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 06 říj 2013 09:38

Aha , tak to je problém , muselo by se to vymazat třeba v OTL. Opravdu nechceš ten windows defender?

ještě mě napadlo:
Start a do okénka napiš:
msconfig
a klini na něj pravým a vyber:
spustit jako správce.

tam máš kolonky po spuštění ap.tam to zruš.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

moby1.1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod moby1.1 » 06 říj 2013 10:05

prípadne pozri aj:
viewtopic.php?f=46&t=117776

Prečítaj si toto:
Microsoft odporúča vymeniť svoj Defender za iný antivírus
http://www.zive.sk/microsoft-odporuca-v ... fault.aspx

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod Scientific » 06 říj 2013 19:16

jaro3: Když jdu přes správce do "Po spuštění, pošle mě to na správce úloh ( pospuštění ) a tam defenderu ani památky.

A já defender chci, ale musím ho odinstalovat, abych mohl mít jen ESET a abych mohl dokončit mojí očistu PC, přešel přes combofix.

moby: Jsi hodný, ale to co jsi poslal už dávno vím. Jako že nesmím mít defender zároveň s jiným a že defender není nic moc. Aj tak děkuji. ;)

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 07 říj 2013 10:02

Ne přes správce..

Start a do okénka napiš:
msconfig
a klini na něj pravým a vyber:
spustit jako správce.

tam máš kolonky po spuštění ap.tam to zruš zatržítko.
Přílohy
msconfig.jpg
mnsconfig2.jpg
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod Scientific » 07 říj 2013 16:43

Jak říkám, windows mi píše, že defender je vypnutý a že nepracuje. Leda ho nějak zapnout změnit ten typ spuštění a zase ho vypnout. Jenže mě ten defender musel vypnout ten ComboFix nebo nějaký z těch programů.

Opět, nic s názvem "defender" jsem nenašel:
http://upload.cszona.cz/30/hehe.png
Obrázek

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset NOD32 Smart Security vs Win8 Defender

Příspěvekod jaro3 » 07 říj 2013 22:19

Projel si všchny sluby posuvníkem?

Pokud ho chceš pryč (úplně smazat):
Stáhni si OTL by OldTimer
na plochu. Ujisti se , že máš zavřena všechna ostatní okna a poklepej na ikonu OTL.Nahoře v okně pod Výstup klikni na minimální výstup.Pod Běžné registry změň na Vše. Zatrhni Kontrola na havěť “LOP“ a Kontrola na havěť “ Purity“ . Klikni na Prohledat. Všechny ostatní nastavení ponech jak jsou. Sken může trvat dlouho, až skončí otevřou se dva logy:
OTL.Txt
Extras.Txt

Jsou uloženy ve stejném místě jako OTL. Oba logy sem prosím zkopíruj.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti