Vir v PC z facebooku

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Eleanor
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: duben 11
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vir v PC

Příspěvekod Eleanor » 02 lis 2011 20:51

Už to načetlo normálně. Avast, Spyware Terminator i Eset jsou pryč. Eset mám koupený takže jsem ho nainstalovala znovu, při testu už nic nenalézá... který txt?

Reklama
Cedex
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: srpen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC

Příspěvekod Cedex » 02 lis 2011 20:58

Jenom bych chtěl tak mimo.. upozornit, že Spyware Terminator se považuje za fake spyware.. který časem stáhne právě viry.. mě se to osobně stalo, takže se mu vyhni :)

//jak si přišel na takovou hloupost??? ST je antispywarový program!! Má se odinstalovat , jen když , když už je v PC jiný AS program.. Příště nereaguj , když o tom nic nevíš. jaro3

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC

Příspěvekod Žbeky » 02 lis 2011 21:32

Udělej ještě jednou combofix bez skriptu . jen ho spusť, ať opravdu ověříme čistotu
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Cedex
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: srpen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC

Příspěvekod Cedex » 03 lis 2011 10:31

jaro3 - Přečti si někdy něco o něm na internetu. Ano bylo to myšleno jako antispyware, ale je to fake program, kterej brzdí počítač a poté ho zaviruje.. stačí si přečíst recenze na něj :)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vir v PC

Příspěvekod guest » 03 lis 2011 10:53

ST jsem několik let používal a to zcela bez problémů. Také jsem občas četl jak si na něho někteří uživatelé stěžují, ale pro bližším prozkoumání se zjistilo, že se nejedná o problém se ST, ale že problém je mezi klávesnicí a židlí.

Snad každý ví, anebo by měl vědět, že největší a nejpovolanější server o virech a jiné havěti je Viry.cz, kde je ST doporučován.
http://www.spyware.cz/go.php?p=spyware&t=aplikace&id=34

Více k tomu není co dodat.

Uživatelský avatar
PECHY15
Level 3
Level 3
Příspěvky: 416
Registrován: červenec 07
Bydliště: Milín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vir v PC

Příspěvekod PECHY15 » 03 lis 2011 11:02

Cedex píše:jaro3 - Přečti si někdy něco o něm na internetu. Ano bylo to myšleno jako antispyware, ale je to fake program, kterej brzdí počítač a poté ho zaviruje.. stačí si přečíst recenze na něj :)
Hele, kamo a nepřečetl jsi si nahodou tuhle informaci na Novinky.cz?? :-D

Cedex
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: srpen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC z facebooku

Příspěvekod Cedex » 03 lis 2011 11:20

Četl jsem to především na recenzích stahuj.cz + z vlastní zkušenosti, ze zkušenosti okolí.. já se za vola nepovažuji, čili tenhle problém jsem si nezpůsobil, jelikož nelezu tam, kam nemám.. Co použivám eset smart security jsem spokojenej.. Novinky nepovažuji za důvěryhodný zdroj informací :)

Uživatelský avatar
PECHY15
Level 3
Level 3
Příspěvky: 416
Registrován: červenec 07
Bydliště: Milín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vir v PC z facebooku

Příspěvekod PECHY15 » 03 lis 2011 14:02

Novinky nepovažuji za důvěryhodný zdroj informací :)

Vtom byl ten vtip... ale neva :lol:

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43070
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC

Příspěvekod jaro3 » 03 lis 2011 15:40

Cedex píše:jaro3 - Přečti si někdy něco o něm na internetu. Ano bylo to myšleno jako antispyware, ale je to fake program, kterej brzdí počítač a poté ho zaviruje.. stačí si přečíst recenze na něj :)


k tomu asi není co dodat..
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
kocour34
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC z facebooku

Příspěvekod kocour34 » 08 lis 2011 11:05

Cedex píše:Četl jsem to především na recenzích stahuj.cz + z vlastní zkušenosti, ze zkušenosti okolí.. já se za vola nepovažuji, čili tenhle problém jsem si nezpůsobil, jelikož nelezu tam, kam nemám..



Ať jsi četl cokoliv,tak tohle je holý nesmysl,jinak by ten program dávno stáhli a co se týče,lezení tam kam nemáš,tak to je taky hloupost,protože se dnes ví,že nejvíce virů je na běžných stránkách,protože tam chodí nejvíce uživatelů a je tudíž větší pravděpodobnost,že si ten vir někdo stáhne. :idea:

Cedex
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: srpen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir v PC z facebooku

Příspěvekod Cedex » 08 lis 2011 12:13

Čistě vaše věc, vaše pc a jeho zdraví :) Já po zkušenostech s tímhe programem do něj nikdy nejdu.. navíc jsou mnohem lepší, podle mě je zbytečný něco co detekuje vir každou ptakovinu jako avast.

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vir v PC

Příspěvekod Damned » 08 lis 2011 13:51

To, že umíš číst, neznamená, že něco víš.

Spyware Terminator jako program, NIKDY NEBYL hodnocen jako fake. Jediné a to poměrně dobře i ZDE zdokumentové případy, se vždy vztahovali k lidské blbosti.
Celá věc totiž spočívala v tom, že si uživatelé se Spyware Terminatorem, dobrovolně a snad za plného vědomí, a rádi, instalovali spolu s programem i Crawler Toolbar. A tento toolbar způsoboval tebou zmiňované problémy.
Takže, své FAKE si nech na nějaký web pro příznivce hoaxů.


Cedex píše:jaro3 - Přečti si někdy něco o něm na internetu. Ano bylo to myšleno jako antispyware, ale je to fake program, kterej brzdí počítač a poté ho zaviruje.. stačí si přečíst recenze na něj :)
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti