V Chrome se mi otevírá stránka s virem

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Lubinator666
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

V Chrome se mi otevírá stránka s virem

Příspěvekod Lubinator666 » 22 črc 2016 20:42

Dobrý den, poslední dobou se mi zničeho nic když mám otevřený google chrome začala otevírat tato podvodná stránka: http://www.*******.net/lp/stcz/haax.htmlRefCode=3CBnGzdQ5hGgDxd6sH3WegcXYFAAAAAAAcycnAAAAAAA&rfx=3CBnGzdQ5hGgDxd6sH3WegcXYFAAAAAAAcycnAAAAAAA&t=39954135

Ale abyste rozuměli, není to jako přesměrovák ale prostě zničeho nic se to otevře. Třeba před dvaceti minutami jsem hrál hru na steamu a měl otevřený prohlížeč a najednou se otevřela tato stránka, a to není poprvé, ale dříve se mi to nestávalo, začalo to před cca 5 dny. Projel jsem proto pc s programem malwarebytes anti-malware, ale ten nic nenašel. Spyware eliminator také ne a Chrome Cleanup Tool také ne. V pc se nevyznám a tak mám trochu strach že bych mohl mít počítač hacklý, nevíte prosím co s tím? Někde na internetu (zde- http://www.virusresearch.org/remove-search-algo-homepage-removal/) jsem našel návod, kde se píše o odstranění nákého viru, který jsem ale v pc nenašel. Pomohl by prosím někdo? :)) Ale s nákými počítačovými a technickými názvy za mnou prosím nechottě a zkuste to říct aby tomu běžný uživatel porozumněl :). Předem díky :))
Naposledy upravil(a) Žbeky dne 23 črc 2016 12:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Znehodnocen odkaz

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2826
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: prosím pocte! :) nalehavé :))

Příspěvekod flowem » 22 črc 2016 21:14

Asi bych tě spíš navedl do sekce HJT. Zde: viewforum.php?f=70
A návod na to máš zde: viewtopic.php?p=24386#p24386
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti