Audio device on high definition audio bus

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior, Mods_junior

Audio device on high definition audio bus

Odeslatod slapetka » 24 Led 2011 09:51

Dobrý den,
na svém PC jsem začal mít problémy se zvukem. Úplně se mi ztratila ikonka pro ovládání zvuku. Navíc mi to píše, že nemám nainstalovaný ovladač Audio device on high definition audio bus. Buhužel sem nikde tento ovladač nesehnal. Pomůžete mi? Děkuji
slapetka
Level 2.5
Level 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Nespecifikováno

google adsense
Google

Re: Audio device on high definition audio bus

Odeslatod Jirka1989 » 31 Led 2011 23:23

to máš na noťasu?
Někdy se můžu jevit jako rejpal:), ale snažím se takový nebýt...

Veda a technika môžu byť prospešnými prostriedkami pokroku len vo vlastníctve duchovne vyspelej spoločnosti.
Autor neznámý
Jirka1989
Level 2
Level 2

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1
Pohlaví: Muž

Odeslatod slapetka » 02 Úno 2011 13:00

Na PC..
slapetka
Level 2.5
Level 2.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Nespecifikováno

Odeslatod memphisto » 02 Úno 2011 13:05

Tam je problém s tím pos**** ovladačem Microsoft UAA.

První, co musíš udělat je najet do Správce zařízení a tam najít pod zvukem Microsoft UAA a ten zakázat/odinstalovat a pak znovu nainstalovat ovladače od zvukovky a další updaty, co k tomu vyšly
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji
memphisto
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 1

Odeslatod liborek » 11 Čer 2011 02:08

No už je to půl roku od tohohle dotazu,ale jelikož jsem měl dnes taky problém s audio device on high definition audio bus.Tak jen kdby to pomohlo někde jinde.Je to ovladač od zvuku ale GRAFICKÉ KARTY.Takže instalovat driver od ATI.Ovladače od zvukovk to neřeší.
MS Win XP Home,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Fortron 500w
liborek
Level 5
Level 5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Zpět na Windows 8, 7, Vista, XP…