Win 10 / Bluetooth

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

$Iceman$
Level 2
Level 2
Příspěvky: 168
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Win 10 / Bluetooth

Příspěvekod $Iceman$ » 23 říj 2015 20:37

Zdravím,
mám notebook Acer Aspire 7745G a právě jsem přešel z Windows 7 Home na Windows 10 Home. Mám 64-bitovou verzi OS. Na stránkách Aceru u mého notebooku jaksi nemůžu najít ovladače pro vyšší OS než Win 7. Pouze jsem přecházel, čili ovladače zůstaly z předchozí verze nebo se samy aktualizovaly (?).
Mám problém s Bluetooth. Mohu ho používat? Vždycky jsem ho zapínal tlačítkem Fn+F3 a tam na mě vyskočila možnost zapnout/vypnout Wifi a Bluetooth. Nyní se po zmáčknutí jen vypne/zapne Wifi bez jakékoliv možnost. Jak ho tedy můžu zapnout? Zkoušel jsem stáhnout ovladač ze stránek Aceru a po otevření na mě vyskočí, že spuštění je zablokované dodavatelem softwaru. Existuje nějaký jiný ovladač nebo je ve Win 10 jiný způsob pro Bluetooth?
A ještě mám jednu otázku ohledně funkce Intel Turboboost. Bude fungovat/funguje? Jak to případně můžu zjistit?
Díky!

Reklama
forjoyrider
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 399
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Win 10 / Bluetooth

Příspěvekod forjoyrider » 24 říj 2015 15:44

Když nejsou na stránkách výrobce ovladače pro W10, tak se tento operační systém na notebooku používat nedoporučuje, protože právě hrozí ty problémy s ovladači co máš.
Můžeš se ale pokusit vyhledat ovladače W10 přímo pro čip:
Jak stáhnout a nainstalovat ovladače
Nebo se vrátíš k původnímu operačnímu systému.
Obrázek
Nebo si ponecháš W10 a smíříš se s tím, že něco nefunguje.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů