Co přesně má na starosti systémová služba BITS?* Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

SmurF
Level 1
Level 1
Příspěvky: 69
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Co přesně má na starosti systémová služba BITS?*  Vyřešeno

Příspěvekod SmurF » 11 říj 2015 18:22

Nazdar,
prosím, dokáže mi někdo poradit a říct, co že přesně má na starosti systémová služba BITS? Hlavně mě zajíma, zda může nějakým způsobem brzdit inet. Nevím jak bych to popsal, ale zdá se mi, že vždy po nějaké době (náhodně), se docela prudce zpomalí internet (načítání webů atd.) a když jsem koukal na systémové události, tak jsem tam našel totok:
Při komunikaci se zařízením internetové brány došlo k chybě. Ověřte, zda zařízení pracuje správně. Služba BITS se toto zařízení znovu pokusí použít až po příštím restartování systému. Kód chyby: 0x80004005.

Po restartu PC jede totiž internet zase naprosto OK a pěkně svižně.

tady ještě podrobnosti z toho hlášení
► Zobrazit spoiler


Pokud někdo víte jestli je možná provázanost se zpomalováním netu a tímto, tak mi prosím napište, popřípadě rovnou poraďte co s tím. Pro zatím jsem našel jen že to má něco společného s win update, jelikož ale ve Win 10 Home nejdou aktualizace vypnout, tak jsem zakázal tuto službu úplně a zatím čekám co se bude dít... Za každou radu nebo nápad děkuji!

//problém s ... :evil:

//mmmartin
MB - MSI B85-G43; CPU - Intel Core i5-4590 + SilentiumPC Fera 2 HE1224; RAM - Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600; GPU - MSI N560ti Hawk; Case - Zalman Z1; PSU - Seasonic S12II-520 520W; SSD - Samsung SSD 850 EVO - 120GB; HDD - Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB; OS - Win 10 64bit Home

-=Suzuki SV 650=-

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Co přesně má na starosti systémová služba BITS?*

Příspěvekod ITCrowd » 13 říj 2015 00:28

Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů