Problém s spouštěním programů jako administrátor Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Problém s spouštěním programů jako administrátor  Vyřešeno

Příspěvekod hazuminc » 14 zář 2014 15:20

Zdravím,

mám problém chtěl bych si rozdělit pevný disk (kvůli přehlednosti a zálohování) a dle návodu (již jsem ho několikrát vyzkoušel - vždy bez problému) jsem se pokusil dostat přes TENTO POČÍTAČ do složky SPRAVOVAT ... a zde nastává ten problém kliknu a nic se nestane (používám Windows 8.1) pouze mě to vrátí na úvodní obrazovku z nabídky start ale ať čekám jak dlouho chci nic se nespustí ...

předem děkuji za jakoukoli radu

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod guest » 14 zář 2014 15:36

Klikni pravou myší na dlaždici start a vyber Správa disků.

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod hazuminc » 14 zář 2014 15:46

tak nakonec se mi to částečně podařilo ... dostal jsem se přes ovládací panely/systém a zabezpečení/nástroje pro zprávu až k VYTVOŘIT A FORMÁTOVAT ODDÍLY NA PEVNÉM DISKU a to už bylo co jsem potřeboval přesto když jsem klikl na NÁSTROJE PRO ZPRÁVU vyskočila mi chybová tabulka : (přibližné znění konkrétní můžu doplnit) umístění není dostupné C:/program data/Microstoft/windows/start menu/programs/administrative tools není k dispozici.

+ stále nemohu normálně spustit jako administrátor spravovat u tento počítač takže stále porosím o radu

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod guest » 14 zář 2014 15:49

Co je to za nb a odkud máš Win 8.1?

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod hazuminc » 14 zář 2014 15:52

jinak děkuji Blue Spirit - velmi užitečná rada :)

TÍMTO Způsobem mi jde spustit i SPRÁVA POČÍTAČE ale ještě je tu ten problém který jsem vypsal v předchozím příspěvku ... nevíte prosím jak na tento problém ?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod guest » 14 zář 2014 15:58

A jakou radu proboha čekáš, když nejsi ani schopný napsat co je to za stroj? Některé nb na to mají samostatné nástroje /tools/ které tobě možná chybí. A pokud jde o nějaký stažený Win /což dle tvé reakce je velmi pravděpodobné/, pak věz, že málokdo někam upne systém ke stažení jenom proto, aby někomu jinému na druhém konci zeměkoule udělal radost.

Tady končím a držím palce!

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Problém s spouštěním programů jako administrátor

Příspěvekod hazuminc » 14 zář 2014 17:25

Nevím jestli jsem Vás svým komentářem nějak urazil ... nepochybně se vyznáte v PC lépe než já a právě proto bych ocenil kdyby jste napsal co je potřeba doplnit z mojí strany (protože opravdu netuším co je podstatné) a ne se hned uchyloval k obratům typu "proboha" a nejsi schopný". I tak si vážím Vaší předchozí rady a chtěl bych tudíž ještě jednou poděkovat.

Pro někoho dalšího kdo mi bude ochoten a schopen pomoci jedná se o notebook ACER V3 - 772G, operační systém Windows 8 byl již nainstalován když jsem notebook kupoval a tento problém nastal teprve dnes (vlastím notebook již 3 měsíce) dříve naprosto běžně fungoval (znovu nastiňuji problém)


- chtěl bych si rozdělit pevný disk (kvůli přehlednosti a zálohování) a dle návodu (již jsem ho několikrát vyzkoušel - vždy bez problému) jsem se pokusil dostat přes TENTO POČÍTAČ do složky SPRAVOVAT ... a zde nastává ten problém kliknu a nic se nestane (používám Windows 8.1) pouze mě to vrátí na úvodní obrazovku z nabídky start ale ať čekám jak dlouho chci nic se nespustí ... když se dostanu do ovládací panely/systém a zabezpečení/nástroje pro zprávu až k VYTVOŘIT A FORMÁTOVAT ODDÍLY NA PEVNÉM DISKU a to už bylo co jsem potřeboval přesto když jsem klikl na NÁSTROJE PRO ZPRÁVU vyskočila mi chybová tabulka : (přibližné znění konkrétní můžu doplnit) umístění není dostupné C:/program data/Microstoft/windows/start menu/programs/administrative tools není k dispozici.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problém se spouštěním PC
    od ovisekondra » 12 bře 2024 13:07 » v Problémy s hardwarem
    6
    1101
    od ovisekondra Zobrazit poslední příspěvek
    17 bře 2024 08:24
  • Ukončení programu
    od fafejt » 11 pro 2023 16:52 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1842
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    11 pro 2023 18:40
  • Nejde otevřít obrázek v programu fotografie Win 10 Příloha(y)
    od tuningrob » 30 led 2024 13:17 » v Windows 11, 10, 8...
    14
    1402
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    01 úno 2024 18:25
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1150
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1593
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů