Služba Nápověda a odborná pomoc

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod simPod » 28 úno 2007 14:31

Damned píše:TOTO vyzkoušej:
Damned píše:Zkus ještě kliknout na Start - pak pravým tlačítkem na list a objeví se Vlastnosti, klikni a ukáže se list Vlastnosti Hlavního panelu a nabídky Start.Na záložce Nabídka start klikni na Vlastní. Ukáže se Upravit nabídku start. Klikni na záložku Upřesnit a v Položkách nabídky start zaškrtni Nápověda a odborná pomoc. Já taky kdysi hledal nápovědu


Měla by se ti nápověda objevit na panelu "Start" (po klepnutí na "Start"), pak se kdyžtak podívej, jestli vůbec máš v compu soubor "HelpSvc.exe" měl by být v C:\Windows\PCHealth\HelpCtr\Binaries. Protože tento soubor když není, tak údajně Nápověda nefunguje a stejně tak najdi soubor "HelpHost.exe" v té samé složce. Případně dej do příkazového řádku příkaz "helpsvc.exe" a Nápověda a Odborná pomoc se ti musí spustit, stejně tak pří příkazu "helpctr".
když dám v nábidce Start Nápověda a odborná pomoc, tak se mi napíše: soubor Helpctr.exe nenalezen, ale po tamtech soubrech se podivam, jestli tam nechybej.

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 28 úno 2007 14:35

Obávám se, že program HELPSVC z příkazového řádku nespustíš. Je to procedura aktivující se po stisku tlačítka F1-Help. Její umístění je ale správné. Z příkazového řádku skutečně spustíš vlastní proceduru Nápověda a odborná pomoc - HELPCTR.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 28 úno 2007 14:42

Tak zkus najít tu složku a v "Hledat" zkus najít ty soubory, jinak pokud tyto soubory nenajdeš na instalačce, tak se asi podívat normálně na stránky http://www.microsoft.com/cze/
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 28 úno 2007 14:52

Luboš píše:Obávám se, že program HELPSVC z příkazového řádku nespustíš. Je to procedura aktivující se po stisku tlačítka F1-Help. Její umístění je ale správné. Z příkazového řádku skutečně spustíš vlastní proceduru Nápověda a odborná pomoc - HELPCTR.


Spustíš, pokud zadáš plnou cestu,tedy mě alespoň tak šel. Ale vycházel jsem ze spuštění přímo v složce.

HelpCtr funguje samozřejmě normálně

Pro hledání lze ještě použít MSSearch
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod simPod » 06 bře 2007 08:56

Damned píše:Tak zkus najít tu složku a v "Hledat" zkus najít ty soubory, jinak pokud tyto soubory nenajdeš na instalačce, tak se asi podívat normálně na stránky http://www.microsoft.com/cze/


Ty soubory tam mam vsechny. kontroloval jsem to s jinym počítačem, na kterém to funguje.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů