Zdravim,pred chvili sem si stahnul program Ccleaner (nejak tak) při instalaci mi to ale napsalo hlasku program prestal pracovat,to same se mi ukazalo včera při jinem souboru stazenem z netu a nemohl sem soubor nainstalovat.Nevite cim by to tak mohlo byt?Stalo se mi to po prve ale moc souboru nestahuju(neinstaluju) do pc a zda se mi ze mi tahle hlaska vyskoci pokazde kdy něco nového chci nainstalovat.Ukazalo se mi to uz i mimo instalovani a to v napovede.
Na netu sem cetl jediny způsob a to je preinstalace Windows.Jenze ja k notebooku cd nedostal a ani sem nikdy Windows neinstalovat.V notebooku mam moznost obnoveni-vrátit pocitac do výrobního stavu (v detailech se pise ze to nahradi nejaka bitova verze) co se stane když tuhle položku dam?
Zadne zalohovani sem nedelal tudíž nechapu z ceho by notebook naistaloval sam Windows.Jinak je to win 7 64bit.Diky moc za rady
Hláška při instalaci programů - Program přestal pracovat*
Moderátoři: Pic, Mods_senior
Hláška při instalaci programů - Program přestal pracovat*
Naposledy upravil(a) Žbeky dne 20 srp 2013 19:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis
Důvod: Upraven nadpis
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
